Więcej na temat życia prywatnego znanych osób znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Elżbieta Jaworowicz jest od lat znana widzom Telewizji Polskiej. Mimo to niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego. Oczywiście w sieci są dostępne różne informacje, ale dziennikarka raczej unika ciągłego szukania rozgłosu i opowiadania o osobistych kwestiach. Otworzyła się jednak na temat macierzyństwa, którego nie doświadczyła.
Prowadząca program "Sprawa dla reportera" trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był "tajemniczy" przedsiębiorca. Następnie związała się z kierowcą wyścigowym, Lechem Jaworowiczem. W 2010 roku, po 15 latach związku, poślubiła pułkownika i byłego rzecznika MON, Eugeniusza Mleczaka. Jednak z żadnym z mężczyzn nie doczekała się potomstwa. Po latach w jednym z wywiadów przyznała, że żałuje, że nie było jej dane zostać matką.
Żałuję, że nie było mi dane poznać smaku macierzyństwa. Myślę, że gdybym miała dziecko, moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny. Cieszę się, że mam u boku mocnego i wrażliwego mężczyznę, bliską osobę, którą kocham i która jest moim przyjacielem - mówi Elżbieta Jaworowicz w wywiadzie cytowanym przez "Życie na gorąco".
Dziennikarka w pełni poświęciła się pracy. Wielokrotnie podkreślała, że lubi pracować i nie wyobraża sobie życia bez tego.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Pierwsza taka sytuacja w historii programu "Nasz nowy dom". Poruszeni widzowie komentują
Ledwo tańczy, ale w "Tańcu z gwiazdami" robi furorę. Wiemy, jaka jest prawda o Karolaku
Afera o ostatni koncert laureatów Konkursu Chopinowskiego. Widzowie rozjuszeni
Burza po nowym odcinku "Milionerów". O zdanie zapytaliśmy polonistę. Nie miał litości
To nie koniec głośnej afery. Współpracownik Trumpa obrzucił obelgami Roberta De Niro
Preisner ostro o Konkursie Chopinowskim. Wbił kij w mrowisko! "Nie wszyscy jeszcze ogłupieliśmy"
Zaskakująca wpadka podczas wyborów miss. Nawet prowadzący był w szoku, a publiczność zamarła
Bohosiewicz szuka pracowniczki. Podała wymagania. A wynagrodzenie? Trzymajcie się mocno. To jest hit!
Członkini jury nie wytrzymała. Ostre słowa o finale Konkursu Chopinowskiego "Żal mi tych biednych ludzi"