Elżbieta Jaworowicz i znany piosenkarz byli razem. Relacja nie przetrwała. Dziś ona jest mężatką. On nie założył rodziny

Elżbieta Jaworowicz obecnie jest szczęśliwą żoną pułkownika Eugeniusza Mleczaka. Nie brakuje jednak doniesień, że na długi czas przed tym, gdy stanęła po raz trzeci na ślubnym kobiercu, wdała się w romans ze znanym piosenkarzem.

Elżbieta Jaworowicz to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Od wielu lat widzowie mogą oglądać program interwencyjny jej autorstwa "Sprawa dla reportera". Pochyla się w nim nad osobami, które spotkał dramat. O jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt dużo. Tym większe emocje budzą zawsze pojawiające się w mediach wieści na temat Jaworowicz.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Elżbietę Jaworowicz łączono ze znanym piosenkarz

Obecnym mężem Elżbiety Jaworowicz jest pułkownik Eugeniusz Mleczak, którego poślubiła w 2010 roku po 15 latach związku. Nim jednak ich drogi połączyły się ze sobą, dziennikarka dwa razy stawała na ślubnym kobiercu. W mediach od jakiegoś czasu pojawiają się też doniesienia, że przed laty łączyła ją miłosna relacja z pewnym dobrze znanym piosenkarzem. Mowa o Wojciechu Gąssowskim, z którym miała spotykać się po swoim drugim rozwodzie. Oboje podobno byli ze sobą przez kilka lat i krążyły też informacje, że nawet zamieszkali ze sobą. Jednak ani Elżbieta Jaworowicz, ani piosenkarz nie potwierdzili oficjalnie tej informacji. 

O ile dziennikarka jest obecnie mężatką, o tyle wokalista do tej pory nie ułożył sobie życia. Artysta kilka lat temu był bohaterem jednego z odcinków programu "Kulisy sławy" emitowanego na antenie TVN. Poruszono tam m.in. temat życia uczuciowego Gąssowskiego, który był związany też m.in. z Kaliną Jędrusik i Małgorzatą Potocką. W rozmowie z reporterką powiedział, że myślał o założeniu rodziny i nawet żałuje, że mu się to nie udało. Dodał jednak, że "było, minęło" i po prostu nie poszczęściło mu się w tej kwestii, na co mógł mieć wpływ jego tryb życia, czyli koncertowanie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA