"Zostać miss". Nie tylko Włodarczyk i Figurska. Inne aktorki też błyszczały na ekranie. Co u nich słychać?

Pamiętacie bohaterki rywalizujące w konkursie piękności o tytuł "Miss Venus" z serialu "Zostać miss"? Sprawdzamy, co u nich słychać.

20 lat temu serial "Zostać miss" stał się hitem Polsatu. Biorąc pod uwagę zamiłowanie Polaków do wszelkiego rodzaju konkursów piękności, w tamtych czasach pomysł na tego typu produkcję okazał się strzałem w dziesiątkę. Widzowie pokochali piękne bohaterki uwikłane w kryminalne intrygi. Na planie brylowały m.in. dobrze znane Agnieszka Włodarczyk i Dominika Figurska. Jesteście ciekawi, jak zmieniły się inne bohaterki?  

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk urządza mieszkanie

Co słychać u bohaterek "Zostać miss"?

Nina Roguż w "Zostać Miss" wcieliła się w rolę Pameli. Wówczas jej znakiem rozpoznawczym była burza blond loków. Niestety kariera aspirującej aktorki dość szybko się zakończyła. Po finałowych zdjęciach do "Zostać miss" dostała tylko kilka epizodycznych ról. Wystąpiła też w teledysku do piosenki "Białe wakacje" zespołu Ścianka.

Wiedzieliście, że w "Zostać miss" wystąpiła obecna gwiazda TVN, Anita Werner? Dziennikarka pojawiła się na planie serialu w 2001 roku. Wcześniej w 1996 roku wystąpiła w filmie "Słodko gorzki" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Werner pojawiła się jeszcze w dwóch filmach - "Dziejach mistrza Twardowskiego" oraz w "To my", jednak dopiero praca w telewizji przyniosła jej sławę. Teraz jest jedną z twarzy "Faktów".

Joanna Kupińska w serialu wcielała się w postać Pauliny. Aktorka w 2002 roku ukończyła wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, a rolę w "Zostać miss" zgarnęła zaraz po nich. W 2008 roku dołączyła do obsady telenoweli TVP "Klan", gdzie zagrała postać Donaty Słomki. W 2018 roku zobaczyliśmy ją w serialu "Botoks", a rok później w filmie "Świadek".

Jedną z aktorek, które wystąpiły w produkcji, jest też Aleksandra Nieśpielak. Aktorka w 2009 roku występowała w piątej edycji programu "Jak oni śpiewają", w którym zajęła 10 miejsce, a pod koniec października 2010 roku wydała swój debiutancki album muzyczny "Dzień Dobry Dniu". Można ją było zobaczyć w serialach: "Twarzą w twarz", "Klub szalonych dziewic" oraz "Korona Królów".

Dominika Figurska, dziś Chorosińska, kojarzona jest teraz głównie z funkcją sympatyzującej z partią rządzącą posłanki i działaczki samorządowej. Matka sześciorga dzieci zaczynała swoją przygodę z aktorstwem właśnie w serialu "Zostać miss". Zagrała wówczas Zosię Padewską. Większą popularność zdobyła dopiero rok później, wcielając się w Ewę Nowicką w "M jak miłość". Z produkcją Telewizji Polskiej pożegnała się po siedmiu latach współpracy - w 2009 roku.

Pamiętacie Teklę Kaczmarek z serialu o nastolatkach, które chciały uzyskać tytuł "Miss Venus"? Zagrała ją Agnieszka Włodarczyk. Aktorka była niewątpliwą gwiazdą produkcji, ponieważ już wcześniej zdobyła sławę dzięki roli w "13 posterunku". Dziś jest szczęśliwą mamą małego Milana i partnerką Roberta Karasia. Zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz pracy jako influencerka. Trudni się reklamowaniem produktów i usług na Instagramie.

Więcej o: