Wesele Agnieszki Mrozińskiej. Helikopter, oranżeria i taniec boso w DRUGIEJ sukni. Styl kreacji? Króluje przepych

Agnieszka Mrozińska po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu. Szczęśliwym małżonkiem został projektant mody Alex Caprice. Myślicie, że doradzał ukochanej w wyborze sukni? Panna młoda zaprezentowała się w dwóch kreacjach. Po przysiędze zdjęła tę pierwszą - oficjalną i wskoczyła w drugą - do tańca.

Agnieszka Mrozińska nie tak dawno bawiła się wraz z narzeczonym na ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, a teraz sama została żoną. I to po raz drugi. Wesele znanej z telewizyjnych seriali celebrytki urządzone zostało z przepychem, a wszystkie oczy zwrócone były właśnie na nią.

Jak panna młoda prezentowała się w tym najważniejszym dla niej dniu? Na tle ubranych w biel i pastele gości (przypuszczamy, że taki był dress code) nie wyróżniała się kolorem stylizacji. Musiała więc nadrobić formą. Jednak czy ta forma nie przerosła treści? Sami zobaczcie!

Kreacje ślubne Agnieszki Mrozińskiej. Obie gorsetowe, obie księżniczkowe

Agnieszka Mrozińska przybyła na teren Zamku Ogrodzieniec helikopterem. Podczas lotu towarzyszyły jej popularne koleżanki-druhenki (Barbara Kurdej-Szatan, Kamila Kamińska i Maja Hyży). Ślub odbył się w plenerze, a wesele w przeszklonej oranżerii. 

Zebranym na ceremonii gościom (w tym gwiazdom, między innymi: Pawłowi Domagale i Zuzannie Grabowskiej czy Mateuszowi Damięckiemu) czas umilały liczne atrakcje - występy wokalne i pokazy pirotechniczne. Na uroczystości nie mogło zabraknąć też fotografów, którzy skrupulatnie uwieczniali w obiektywach aparatów przebieg imprezy. Relacją z zabawy zdążyli się już pochwalić w social mediach sami nowożeńcy. 

Zapoznajcie się z naszą galerią i poczujcie się tak, jakbyście byli na tym ślubie.

Szczególną uwagę przyciągają stylizacje Agnieszki. Pierwszą ozdobiła długim welonem i jakby tego było mało, we włosy włożyła pokaźnych rozmiarów opaskę. Dodatki skomponowane ze strojną kreacją, której bazę stanowił gorset z wyciętym dekoltem i doczepionymi tiulowymi rękawkami, nie miały nic wspólnego z klasyką. Całość przytłaczał rozszerzany i podszyty materiałem w kolorze ecru dół, na którym nie zabrakło koronkowych wstawek. 

 

Myślicie, że druga suknia była nieco skromniejsza? Oczywiście, że nie. Ta, którą Agnieszka włożyła do tańca, mogłaby spokojnie posłużyć jako strój na bal przebierańców dla przedszkolnych dziewczynek-księżniczek. Biel połączona z błękitem, gorset z haftem i do tego kilka warstw błyszczącego tiulu nie wróżyły modowego sukcesu. 

Agnieszka Mrozińska na ślubieAgnieszka Mrozińska na ślubie AKPA

Ale przecież w tym najważniejszym dniu nie o modę chodzi. Dlatego życzymy nowożeńcom szczęścia i wytrwałości w miłości, a Was zostawiamy z materiałem filmowym z wesela aktorki i projektanta. Agnieszka podczas zabawy do białego rana zatańczyła boso w rytm romantycznej melodii.

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska tańczy na własnym weselu. Piękny układ?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.