Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice wzięli ślub. "Zwariowana panna młoda". Na miejsce przybyła... helikopterem

Kolejna gwiazda stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem była to Agnieszka Mrozińska, którą znany m.in. z serialu "Na Wspólnej".

Trwa ślubny sezon. Niedawno sakramentalne "tak" powiedzieli sobie m.in. Joanna Opozda oraz Antek Królikowski czy Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska. Do grona nowożeńców dołączyła właśnie kolejna gwiazda. Mowa o Agnieszce Mrozińskiej.

Zobacz wideo Tańce na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice wzięli ślub

Agnieszka Mrozińska jeszcze niedawno bawiła się na głośnym weselu u Królikowskiego i Opozdy. Teraz ona sama zmieniła stan cywilny. Aktorka, znany m.in. z ról w serialach takich, jak "Barwy szczęścia" czy "Na Wspólnej", poślubiła swojego partnera – Aleksa Caprice. Pojawiły się zdjęcia z tej uroczystości, na których można podziwiać szczęśliwą gwiazdę i jej męża.

Gwiazda postawiła na długą suknię ślubną z dużą ilością tiulu i kwiatowymi wzorami. Na jej głowie pojawiła się szeroka opaska wysadzana kamieniami, a w rękach bukiet z białych kwiatów. Alex Caprice natomiast wybrał jasnoszarą marynarkę z pasującym do wiązanki ślubnej kwiatem w butonierce, białe spodnie i ciemne buty.

Ceremonia odbyła się na Zamku Ogrodzieniec, gdzie pojawiło się wiele znanych osób. Na swoje druhny panna młoda wybrała Maję Hyży, Barbarę Kurdej-Szatan, Ewę Prus oraz Kamilę Kamińską. Aktorce z "Zakochanych po uszy" towarzyszył jej ukochany Michał Meyer. Para Zebrała również swoje dziecko. Z relacji, które na swoim Instagramie opublikowała żona Rafała Szatana (również obecnego na uroczystości), można było się dowiedzieć, że Agnieszka Mrozińska przybyła na miejsce… helikopterem.

Zwariowana panna młoda - napisała w relacji gwiazd "M jak miłość".

Agnieszka MrozińskaAgnieszka Mrozińska instagram.com @kurdejszatan

Młodej parze składamy najlepsze życzenia.