Agnieszka Więdłocha na planie nowego filmu. W kręconych włosach wygląda spektakularnie

Padł pierwszy klaps na planie nowego filmu Global Studio, "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Zobaczymy w nim plejadę polskich gwiazd. Mamy zdjęcia z planu.

Nowa komedia obyczajowa na horyzoncie. Plejada gwiazd zagra w filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Kto wystąpi na dużym ekranie? Agnieszka Więdłocha wcieli się w rolę mężatki Marzeny. Będziemy mieli okazję zobaczyć aktorkę w zupełnie nowym wydaniu. W kręconych włosach wygląda rewelacyjnie. Fani porównują ją do innych gwiazd.

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Agnieszka Więdłocha w kręconych włosach na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle"

Akcja komedii  "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" toczy podczas "polskiej prohibicji" lat 80 i 90. Aktorzy na planie codziennie poddawani są spektakularnym metamorfozom, by jak najlepiej oddać ducha tych czasów. Widzowie będą mogli zobaczyć grę śmietanki polskiej kinematografii. Na ekranie zobaczymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Annę Muchę, czy Paulinę Gałązkę. Pojawi się tam również Agnieszka Więdłocha, jako mężatki Marzeny. 

Agnieszka opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu, na którym pozuje z burzą kręconych włosów i w sztruksowej marynarce. Fani w komentarzach przyznali, że przypomina im Natalię Kukulską, czy Anne Hathaway

Troszkę jak Natalia Kukulska. 
Ładnemu we wszystkim ładnie.
Jak Anne Hathaway - czytamy. 
 

Nie zabraknie debiutu Sebastiana Stankiewicza, który po raz pierwszy w karierze zagra pierwszoplanową rolę kinową. Aktor wcieli się w Kazimierza Bączka, króla poznańskiego półświatka i jednego z najbogatszych Polaków. Jego żoną jest Krystyna, grana przez Dominikę Gwit. Biznesmen jest bardzo kochliwą osobą i ma kochankę, Sabrinę. W tej roli Paulina Gałązka. 

Zobaczymy również Michała Koterskiego. Będzie słynnym tenisistą ze znajomościami wśród książąt na dworach całej Europy. W męża Marzeny, granej przez Agnieszkę Więdłochę,wcieli się Maciej Zakościelny. Pokaże się tam jako wykładowca akademicki, biznesmen, podrywacz i artysta. 

Jako despotyczna żona, która  trzyma męża pod pantoflem, zaprezentuje się Małgorzata Kożuchowska. Rafał Zawierucha zagra uległego małżonka i syna generała Stanu Wojennego. 

Zdjęcia będą trwały całe wakacje. Już teraz planowana jest produkcja dwóch części filmu. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Janusz Iwanowski. 

Więcej o: