"Love Island". Angela wyjawia prawdę na temat Arsena. Miał dziewczynę, jak szedł do programu, a teraz spotyka się z Oliwią!

Angela z "Love Island" niecały tydzień temu poinformowała o rozstaniu z Arsenem. Wydawało się, że po prostu im nie wyszło. Prawda okazała się inna.

Angela i Arsen z "Love Island" zaczęli być ze sobą w programie, a po opuszczeniu willi zdecydowali się kontynuować relację. Niestety, już trzy miesiące po finale poinformowali o rozstaniu. Obydwoje przyznali, że nie wyszło im, ale planują odnosić się do siebie z szacunkiem i bez wzajemnych pretensji. Nie udało się - Angela zaczęła oskarżać byłego partnera i wyjawiła, że nie był z nią szczery. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Angela z "Love Island" o relacji z Arsenem

Angela i Arsen z trzeciej edycji "Love Island" odpadli tuż przed finałem, jednak to wydarzenie nie odbiło się negatywnie na ich relacji. Uczucie bowiem szybko przerodziło się w coś więcej, a uczestnicy postanowili zostać parą. Niestety, w czwartek Arsen poinformował, że jego związek z Angelą nie przetrwał próby czasu i ostatecznie postanowili się rozstać. Oświadczenia na Instagramie sugerowały, że żegnali się ze sobą w zgodzie. Nawet jeśli tak było, to po wtorkowej wypowiedzi Angeli wszystko się zmieni. Ze łzami w oczach opowiedziała o oszustwach byłego chłopaka.

Miarka się przebrała, ja nie jestem jakimś popychadłem. Wyznaje taką zasadę, że najpierw muszę się przekonać, zanim będę oceniać. Ale nagrywam to z poczuciem zranienia, zaszokowania. Jest mi źle. Powinnam wam o tym powiedzieć, bo was szanuje. Tak jak mówiłam, w weekend rozstałam się z Arsenem, on mi jeszcze w sobotę wyznawał miłość, ale coś mi mówiło, że coś będzie nie tak - zaczęła historię.

Angela zdenerwowała się, gdy wyszło na jaw, że już kilka dni po rozstaniu były partner wybrał się na wakacje z Oliwką z drugiej edycji "Love Island".

Minęło zaledwie pięć dni, a on już pojechał z inną na wakacje. To jest jakaś dziewczyna z drugiej edycji "Love Island", Oliwia. Nic do niej nie mam, ale mam dla niej radę - nie lokuj tam uczuć.

Angela przeczuwała, że nie powinna ufać Arsenowi. Już w programie pod jej nieobecność całował się z inną uczestniczką. 

Po programie tyle osób mi pisało, żebym otworzyła oczy, zobaczyła, co on robił w Casa Amor. To był jego pierwszy popis, więc mogłam się spodziewać, jaki to jest typ.

Okazuje się, że mimo wybryków Arsena w programie, to on był bardziej nieufny wobec ukochanej. 

Jestem przekonana, że on będzie teraz odwracał kota ogonem. Nawet jak wyszłam gdzieś na imprezę, to były jakieś teksty, że tam kogoś poznałam. Mówiłam mu wtedy, że to jest w tobie, oceniasz innych swoją miarą.

Na końcu Angela przyznała, że Arsen w momencie zgłoszenia do programu był w związku.

Wiecie, co jest najgorsze? Że jak jechał do programu to miał dziewczynę, mieszali razem. Z tego miejsca chciałabym ją przeprosić. Po czasie to powiedział, ale tak to przedstawił, jakby to nie miało żadnego znaczenia.

Spodziewaliście się tego? Pozostaje czekać na jego wypowiedź w tej sprawie.

Zobacz też: "Love Island". Tata Walerii został zapytany o odczucia co do Piotrka. Jego reakcja? Bezbłędna i... zaskakująca

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.