Polska piosenkarka wyszła za olimpijczyka z Pekinu. Teraz podzielili się pięknymi zdjęciami ze ślubu

Iwona Kompala, czyli Ivs Alter, w sobotę wyszła za mąż. Jej wybrankiem został żeglarz Patryk Piasecki, który reprezentował Polskę na igrzyskach w Pekinie.

Piosenkarka znana jako Ivs Alter pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami ze ślubu oraz wesela. Iwona Kompala wyszła za mąż za polskiego olimpijczyka z Pekinu, Patryka Piaseckiego.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil odpowiada na krytykę: Wylewa się z ludzi żółć

Zobacz wideo Iwona Kompala pokazała nagrania ze swojego ślubu i wesela

Iwona Kompala. Nowe zdjęcia ze ślubu

Wesele piosenkarki było szeroko komentowane w mediach. Fani zachwycali się suknią ślubną panny młodej. Teraz, po weekendzie, piosenkarka dodała nowy post, gdzie znalazło się więcej zdjęć z uroczystości ślubnej. Przypomnijmy, że ślub odbył się w miejscowości Święta Lipka, a impreza weselna została zorganizowana w hotelu na Mazurach, skąd pochodzi panna młoda.

 

Iwona Kompala i Patryk Piasecki są parą już od lat. W ubiegły weekend postanowili sformalizować swój związek. Piosenkarka powiedziała sakramentalne "tak" w sobotnie popołudnie. Zdjęciami z uroczystości podzieliła się z fanami na swoim profilu w mediach społecznościowych.

O Ivs Alter zrobiło się głośno w 2017 roku, gdy chciała reprezentować Polskę na Eurowizji, co jej się niestety nie udało. Wokalistka przeprowadziła się wówczas do Londynu, gdzie mieszkała przez rok i kontynuowała karierę. Na swoim koncie ma współpracę z najpopularniejszymi wytwórniami, w których powstały przeboje Miley Cyrus, czy Kylie Minogue.

Karol i Laura ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol spotyka się z Laurą? Jego słowa są dość znaczące

Z kolei jej wybranek, Patryk Piasecki, jest pamiętany z tego, że jako żeglarz reprezentował Polskę na olimpiadzie w Pekinie w 2008 roku. Pasjonuje się również kolarstwem - należy do zawodowej grupy kolarstwa górskiego. Sportowiec ma na koncie sporo sukcesów - zdobył 10 medali mistrzostw świata i Europy w żeglarstwie. 

Więcej o: