"Hotel Paradise". Krystian dotychczas nie podzielił się pieniędzmi z wygranej. Nie wszyscy wierzą, że to zrobi. W czym problem?

Krystian z "Hotelu Paradise" wygrał 100 tysięcy złotych. Ponieważ rzucił kulą, jego finałowej partnerce, Basi, nic się nie należy. Zadeklarował jednak, że podzieli się pieniędzmi.

Krystian z "Hotelu Paradise" w ostatnim odcinku programu rzucił kulą i zdobył całą nagrodę dla siebie. Stał za tym ciekawy plan - zamierzał nie tylko podzielić się wygraną z ówczesną partnerką, Basią, ale też dwójką znajomych, Bibi i Simonem, którzy również znaleźli się w finale. 

Basia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia rozstała się z Krystianem i związała z jego kolegą

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" podzieli się pieniędzmi z wygranej

Dlaczego Krystian z "Hotelu Paradise" jeszcze nie podzielił się nagrodą?

W finale zwycięzcy "Hotelu Paradise", Krystian i Basia, stanęli na dwóch końcach "pieniężnej ścieżki" - na polach, na których wypisana jest najniższa możliwa do wygrania kwota. Powoli zbliżali się do siebie, trzymając w dłoniach kule, które mogli upuścić i rozbić na każdym etapie wędrówki. Jeżeli oboje doszliby na środek, zgarnęliby całą wygraną i podzielili się pieniędzmi. Jeśli jednak jedno z nich rozbiłoby kulę wcześniej, otrzymałoby kwotę, na której polu akurat stało, a partner odszedłby z niczym. Krystian zdecydował się zrobić to na 100 tysiącach, co oznaczało, że wszystkie pieniądze zgarnął dla siebie.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Krystian szczerze o relacji z Basią po programie. "Próbowałem, ale nie potrafiłem znaleźć wspólnego języka"

Wydawało się, że jego decyzja była dla wszystkich zaskoczeniem, jednak to tylko pozory. Już wcześniej informował uczestników o pomyśle dotyczącym rzucenia kulą. Chciał "zrobić show". Ostatecznie zdecydował się podzielić nagrodą po równo między siebie, Basię, Bibi i Simona. Pojawił się jednak problem, o którym powiedział InstaStory. 

Wygranej jeszcze nie otrzymałem i pewnie jeszcze trochę czasu minie.

Deklaruje, że gdy będzie przekazywał pieniądze, z pewnością poinformuje o tym na swoim koncie. Najwyraźniej nie wszyscy w to wierzą.

Oczywiście pokażę przekazanie pieniędzy i wtedy czekam na przeprosiny od tych wszystkich niedowiarków - zapowiedział.

Czekamy na ten moment. 

Maurycy z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Maurycy potwierdził związek z uczestniczką programu!

Co Krystian z "Hotelu Paradise" zrobi z pieniędzmi z wygranej?

Krystian już podczas udziału w "Hotelu Paradise" nie ukrywał, że jako Włoch, uwielbia tamtejszą kuchnię. Ma więc plan, by pieniądze z wygranej przeznaczyć na wynajęcie własnego lokalu, otwarcie restauracji i podzielenie się swoimi popisowymi daniami. Jeśli jednak podzieli się wygraną (pomniejszoną o podatek), z tak ambitnych planów niewiele uda się zrealizować.