"Hotel Paradise". Krystian szczerze o relacji z Basią po programie. "Próbowałem, ale nie potrafiłem znaleźć wspólnego języka"

Emocje po finale trzeciej edycji programu "Hotel Paradise" już opadły. Krystian otworzył się teraz na temat jego rozstania z Basią.

Krystian i Basia wygrali trzecią edycję programu "Hotel Paradise". Choć pozostali uczestnicy oraz widzowie wierzyli, że ich relacja przetrwa, to tak się nie stało. Kilka tygodni po zakończeniu show para postanowiła się rozstać. Teraz Krystian wyznał, co poszło nie tak.

Zobacz wideo Czy rodzina kibicowała Kamilowi w "Hotel Paradise"? [Koło Plotka Extra]

Wojciech Janik"ŚOPW". Pary i single spędzają razem długi weekend. "Żonka, przyjaciele, chill"

Hotel Paradise. Krystian szczerze o relacji z Basią

Rozstanie Basi i Krystiana jest niespodzianką dla fanów programu "Hotel Paradise". Będąc na wyspie, uczestnicy byli niemalże nierozłączni i wyznali sobie miłość. W finale to oni zyskali największe zaufanie pozostałych uczestników, dzięki którym wygrali program. Za Bibi i Simonem, czyli drugą finałową parą, stanęły tylko dwie osoby, a jak się okazuje, to właśnie ich miłość przetrwała.

W piątek wieczorem Krystian zamieścił na Instagramie pamiątkowe zdjęcie z byłą partnerką i wyjaśnił, co się między nimi wydarzyło.

Od naszego powrotu minęły ponad trzy miesiące, nasza relacja była bardzo burzliwa, ale prawdziwa. Po powrocie, pomimo tego, że próbowałem, nie potrafiłem znaleźć wspólnego języka, żeby ta relacja weszła w końcu na właściwe tory. Czasami lepiej zdać sobie z tego sprawę wcześniej niż później - wyznał Krystian.

Monika Richardson, Konrad WojterkowskiMonika Richardson na romantycznym zdjęciu z ukochanym. "Uciekliśmy"

Mimo wszystko para pozostaje w dobrych stosunkach i postawiła na przyjaźń.

Uwielbiam Basię z całego serca i ostatnią rzeczą, jaką chciałem zrobić, to sprawiać jej przykrość, dlatego uzgodniliśmy, że nie zepsujemy tej relacji związkiem, bo nam na sobie za bardzo zależy jako na ludziach i co najważniejsze - przyjaciołach. Będę zawsze miło wspominał nasze wspólne chwile i was też proszę o uszanowanie naszej relacji. Człowiek nie zbuduje zdrowej relacji, jeżeli nie pokocha samego siebie i to jest fakt. Przede mną długa droga, aby to zmienić - napisał.
 

Krystian nawiązał tym samym do problemów z samoakceptacją, o których także wielokrotnie mówił w programie.

Więcej o: