Znany raper został tatą. Radosną nowiną podzielił się kilka dni po narodzinach syna. "Kosmos"

Chociaż L.U.C został ojcem już kilka dni temu, o narodzinach swojego pierwszego dziecka poinformował na Facebooku dopiero teraz. Muzyk przyznał, że właśnie nastąpił najszczęśliwszy moment w jego życiu.

Łukasz Rostkowski, znany również jako L.U.C, kilka dni temu został tatą. O tym, że niedawno przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko, poinformował jednak dopiero teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Raper opublikował zdjęcie, na którym trzyma małego syna. 

Piotr Woźniak-StarakRaper L.U.C i Woźniak-Starak pływali na feralnej motorówce

L.U.C został tatą. Radosną nowiną podzielił się z fanami na Facebooku

Na Facebooku L.U.C zamieścił fotografię z synem. Zdjęcie opatrzył poruszającym wpisem, w którym wielokrotnie podkreślił, że jest to najbardziej wyjątkowy moment w jego życiu.

Dzielę się z wami dziś chyba najważniejszym newsem mojego życia. Kilka dni temu wykluł się super bohater zrodzony z naszej miłości. Oficjalnie zostałem tatą. Kosmos!

W dalszej części wpisu raper wspomniał również o tym, że podziwia swoją partnerkę za jej poświęcenie oraz siłę, które w połączeniu ze sobą sprawiły, że teraz może być szczęśliwym tatą.

Widząc jej poświęcenie i siłę, zakochałem się w niej ponownie. Ciężko patrzeć jak ukochana osoba cierpi, a ty możesz tylko trzymać ją za rękę... -przyznał L.U.C.

L.U.C. i Magda Gessler, Kuba WojewódzkiL.U.C. u Kuby Wojewódzkiego. Showman: Nie chciałbyś mieć hitu jak Norbi? I wtedy Magda Gessler: Ja ci powiem, chłopie...

Pod koniec wpisu muzyk przyznał, że właśnie nastąpił w jego życiu przełomowy moment, na który przyszło mu czekać wiele lat. 

Nie potrafię jeszcze opisać tego wszystkiego słowami - podobnie jak radości i wdzięczności za rodzinkę. Jestem bardzo szczęśliwy i poruszony tą metafizyczną chwilą życia, na którą czekałem wiele lat...na razie tyle! Pozdro z innej planety- napisał L.U.C na Facebooku.

Pod postem posypały się liczne gratulacje od fanów, którzy składali życzenia świeżo upieczonym rodzicom. 

Zobacz wideo Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji. Śpiewa "The Ride" pod prysznicem?
Więcej o: