Kinia Wiczyńska za pieniądze z TikToka kupiła drogi samochód. Zobaczcie tę kierownicę z kryształkami. Robi wrażenie

TikTokerka Kinia Wiczyńska kilka miesięcy temu kupiła swój pierwszy samochód. I to nie byle jaki! Na Instagramie zdradziła, co to za model, a my sprawdziliśmy, ile kosztuje.

Polska TikTokerka Kinia Wiczyńska ma dopiero 19 lat, a wnioskując po jej postach w mediach społecznościowych może pochwalić się pokaźną sumą na koncie. Ostatnio dostała od fana pytanie o model swojego samochodu. To warty kilkadziesiąt tysięcy złotych wypasiony Mercedes. 

Kinia WiczyńskaKinia Wiczyńska pozbyła się sztucznych rzęs i włosów. Jak teraz wygląda?

Kinia Wiczyńska ma samochód za 200 tysięcy 

Kinia Wiczyńska to znana polska TikTokerka. Jej konto śledzi ponad trzy miliony osób, ale to nie wszystko. Dziewczyna tworzy też treści na Instagramie i YouTubie, gdzie również może pochwalić się pokaźną liczbą fanów. Dziewczyna urzeka widzów swoją szczerością, chwaląc się największymi sekretami, a czasem też przykrymi doświadczeniami. Ostatnio pisaliśmy o jej popularnym wideo, na którym Wiczyńska opowiada o swoich problemach z uzębieniem.

 

Praca w social mediach wiążę się dla niej ze zdradzaniem wielu szczegółów z życia, jednak ma liczne grono fanów, którzy to docenia, chętnie wyświetlając jej wideo i relacje na Instagramie i TikToku. A jak wiadomo, za tym idą pieniądze - Kinga z pewnością nie ma na co pod tym względem narzekać, bo w październiku stała się posiadaczką swojego pierwszego, dosyć drogiego samochodu. Ostatnio zapytana przez internautę o model, przyznała, że to Mercedes A35 AMG. Jego cena to około 200 tysięcy złotych. 

InstaStory Kini WiczyńskiejInstaStory Kini Wiczyńskiej instagram.com@kinia.wiczynska

Na innych ujęciach możemy zobaczyć, że auto jest wyposażone w spersonalizowaną kierownicę z logiem wypełnionym kryształkami, które Kinia nazywa "błyszczącą gwiazdą". 

 

Robi wrażenie?

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy tańczą na TikToku, nagle głos zabrała Klara. Rodzice nie mogli powstrzymać się od śmiechu

Więcej o: