Anna i Robert Lewandowscy tańczą na TikToku, nagle głos zabrała Klara. Rodzice nie mogli powstrzymać się od śmiechu

Anna i Robert Lewandowscy dodali kolejny film na TikToku. Tym razem jednak show skradła ich córka Klara.
Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy będą mieć konkurencję?

Anna Lewandowska szturmem wkroczyła na TikToka. 22 marca trenerka opublikowała pierwsze nagranie, do którego zaprosiła swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Ich fani byli zachwyceni i komplementowali "kocie ruchy" piłkarza. Od tego momentu para sportowców regularnie publikują wspólne filmy.

Zobacz: Anna Lewandowska założyła TikToka. Zaprosiła Roberta do wspólnego tańca. Internauci: Nie sądziłam, że Lewy ma takie kocie ruchy

Anna i Robert Lewandowscy na TikToku

Tym razem Lewandowscy tańczyli do piosenki "U Can't Touch This", którą wykonuje MC Hammer. Gdy skończyli, niespodziewanie odezwała się Klara.

Ja też tak chcę. Ja też zatańczę - mówiła do rodziców, idąc w stronę miejsca, gdzie wykonywali układ taneczny.

Anna i Robert byli bardzo rozbawieni jej reakcją. Klara niewątpliwie jest gwiazdą na ich profilach. Zwłaszcza mama uwielbia pokazywać fanom, jak spędzają razem czas. Córka przede wszystkim bardzo ich naśladuje - uwielbia aktywność fizyczną i często ćwiczy pod okiem rodziców.

Gwiazdy wkroczyły na TikToka

Nie tylko Anna i Robert Lewandowscy podczas domowej izolacji pojawili się na TikToku. Oprócz nich zadebiutował także Andrzej Duda. Prezydent dodał nagranie, w którym zwrócił się do młodych ludzi, a ci nie kryli zdziwienia. Oprócz nich swoją aktywność na kanale zwiększyli także m.in. Lenka i Jan Kliment, którzy niedawno podjęli wyzwanie #FlipTheSwitch. Polega ono na tym, że uczestnicy w pewnym momencie wymieniają się ubraniami. Swoje umiejętności taneczne prezentują swoim fanom także Julia Wieniawa oraz Marina.

AW

Więcej o:
Komentarze (46)
Anna i Robert Lewandowscy tańczą na TikToku, nagle głos zabrała Klara
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 24 razy 18

  Lewandowski jest absolutnie jednym z najlepszych w swoim fachu, aczkolwiek czas epidemii uzmysłowił jak bardzo jest to niepotrzebny fach i jak bardzo gwiazdeczki są przepłacone za kopanie napompowanej skóry.

 • ulg53

  Oceniono 15 razy 15

  Był lans na brzuszkach, na ciuszkach, na bikini na Majorce, teraz przyszła pora na lans na "zostańwdomu". Przykre, delikatnie mówiąc.

 • c.t.k

  Oceniono 15 razy 13

  Pokażcie ratowników medycznych , lekarzy, pielęgniarki, kiedy tańczą przy pacjentach.

 • czesiekkk

  Oceniono 16 razy 12

  Lans na epidemii, niesmaczna błazenada milionera, kiedy miliony tracą pracę. Naprawdę redakcja Gazety musi to publikować.

 • koment22

  Oceniono 12 razy 10

  Za 500 lat na lekcji historii. "Klasa wyższa, czyli zamożni, poważani, ludzie np. ze świata sportu często w celu upokorzenia plebsu tańczyłi na TicTocu oraz dodawali idealistyczne zdjęcia na Instagramie". Głos z ławki: psze pani... ale nudy, Instagram ? boże ale zacofanie...

 • andrzej.duxa

  Oceniono 8 razy 8

  ależ te pustaki maja wspoleczesnie parcie na szkło...dla tych żebro-klikow....

 • ashirdlu

  Oceniono 8 razy 8

  Jeśli kogoś nie ma w internecie, nie istnieje?

 • chmjel

  Oceniono 7 razy 7

  Lewandowscy srają, nagle pierdzi Klara. Urocze nagranie.

 • vicenteolivio

  Oceniono 9 razy 7

  ZIEEEEEEEW... Mam głęboko w dupie i Lewandowskich i ich Klarę. Centralnie w dupie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX