Anna Lewandowska założyła TikToka. Zaprosiła Roberta do wspólnego tańca. Internauci: Nie sądziłam, że Lewy ma takie kocie ruchy

To była tylko kwestia czasu. Anna Lewandowska założyła konto na TikToku! Na jednym z wideo nie występuje jednak sama. Towarzyszy jej mąż, Robert Lewandowski. Nagranie obejrzano już 1,4 mln razy!

Anna Lewandowska szturmem podbiła polski internet. Nie tylko rozpisują się o niej największe portale, lecz także na Instagramie jej konto śledzi już 2,6 miliona osób! To naprawdę ogromne wyróżnienie dla polskiej trenerki. Jej zdjęcia oraz filmy oglądają ludzie na całym świecie, dlatego Lewa opisuje je zawsze w kilku językach. Skoro z Instagramem się udało, to teraz czas na nieco trudniejsze zadanie.

Anna Lewandowska na TikToku

TikTok to aplikacja popularna przede wszystkim wśród młodzieży, która już od kilku lat rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jest to nowy sposób na komunikację z ulubionymi influencerami, a także gwiazdami. Niedawno do ich grona dołączyła właśnie Anna Lewandowska, która za pomocą apki chce szerzyć informacje na temat treningów, a także zdrowego trybu życia.

Póki co wszystko wskazuje na to, że gwiazda radzi sobie świetnie również na tym polu. Jej pierwszy materiał pojawił się w aplikacji 18 marca, a już zaobserwowało ją około 100 tysięcy użytkowników. Przyznacie, że robi to wrażenie.

TikTok Anny LewandowskiejTikTok Anny Lewandowskiej annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy tańczą na TikToku

Ostatnio Ania opublikowała film z udziałem swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Małżeństwo zatańczyło wspólnie krótki układ i jednocześnie pokazało, jak spędza czas w domu. Wiedzieliśmy, że Lewa rusza się świetnie, ale Lewy? Nieźle nas zaskoczył!

I to nie tylko nas, bo również fanów Ani.

O proszę, nie sądziłam, że Lewy ma takie kocie ruchy. Jesteście super!
Moja ulubiona para.
Od teraz moje ulubiona małżeństwo na TikToku - pisali w komentarzach.

A Wy, widzieliście już ich taniec?

KB

Więcej o:
Komentarze (88)
Anna Lewandowska założyła TikToka. Zaprosiła Roberta do wspólnego tańca. Internauci: Nie sądziłam, że Lewy ma takie kocie ruchy
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 24 razy 24

  To są bohaterowie czasów pokoju, piłkarze, koszykarze, tenisiści, influenserzy, laski wypinające tyłek, reklamujące kosmetyki, drogie ubrania. Może to jeszcze nie jest ich koniec, ale w obliczu kryzysu oni są nadzy - my także. Jak na dłoni widać w kogo, jako społeczeństwo jesteśmy zapatrzeni, w ludzi, bez których "talentu" nasz świat mógłby spokojnie funkcjonowac, bo w gruncie rzeczy oni nie mają nic do zaoferowania. A my im płacimy za to wagonami pieniędzy....

 • andrzej.duxa

  Oceniono 23 razy 21

  szambo, to sa jednak biedni intelektualnie ludzie

 • wujekdolf

  Oceniono 23 razy 21

  wieśniara robi "karierę" na tiktoku :)

 • kaviar100

  Oceniono 19 razy 17

  Żałosne

 • elzbietttta

  Oceniono 20 razy 16

  We Włoszech zmarło w ciągu jednego dnia 800 osób. Ogromna tragedia dotyka wielu ludzi na całym świecie. Do tego umierające na jednej z greckich wysp dzieci, których nikt nie chce przygarnąć, bo to „tylko” dzieci. A ta para upublicznia jakieś pląsy, które w zestawieniu z transportowanymi trumnami we Włoszech są wyjątkowo żenujące. Nie wystarczy obiecać pieniądze, przede wszystkim trochę empatii przydałoby się.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 18 razy 16

  Czy te celebrycka patologia nie może wytrzymać KILKU KUR..A DNI bez publikowanie czegoś na tych portalach dla debili? Co za poj...

 • cmochall

  Oceniono 19 razy 15

  Nawet epidemie umie wykorzystac do lansowania Siebie. *Brawo*

 • An Skowrońska

  Oceniono 16 razy 14

  Co tu w ogóle komentować
  Prymitywu niestety koronawirus nie zmieni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX