Lenka i Jan Kliment zabawiają fanów na TikToku. Tancerz wskoczył w body żony. "Jesteście niemożliwi"

Jan i Lenka Kliment na stałe zagościli na TikToku. Tancerze tym razem bardzo rozśmieszyli swoich fanów i wykazali się też dużym dystansem.

W ostatnim czasie znane osoby chętnie wkroczyły na TikToka. Swój debiut mają już m.in. Anna i Robert Lewnandowscy, których ruchy zachwyciły fanów oraz prezydent Andrzej Duda, który chce się zbliżyć do młodych ludzi. Od jakiegoś czasu potencjał aplikacji doceniają także Lenka i Jan Kliment.

Zobacz wideo Lenka i Jan Kliment zabawiają fanów na Tik Toku

Jan i Lenka Kliment na TikToku

Małżonkowie nie tylko pokazują swoje układy taneczne, lecz teraz także podjęli wyzwanie #FlipTheSwitch. Polega ono na tym, że uczestnicy w pewnym momencie wymieniają się ubraniami.

No dobra teraz nasza kolej. O to wam chodziło? - zapytali fanów.
 

Lenka miała na sobie białe body, a na głowie różową opaskę. Jan ubrany był w brązowy garnitur, pod spód założył białą koszulę. W pewnym momencie zamienili się miejscami i stylizacjami. Efekt? Internauci są bardzo rozbawieni:

No Janek, przebiłeś Lenkę w tym stroju. Sztos.
Jesteście niemożliwi.
I jeszcze Janek ma usta pomalowane. Mistrzostwo! - piszą.

Janek i Lenka pobrali się w 2016 roku, ale parą są od ponad 10 lat. Najpierw tancerz przyjechał do Polski, później zdecydowała się na to jego ukochana, która za bardzo za nim tęskniła. Tworzą jedną z bardziej udanych par w polskim show-biznesie. Od jakiegoś czasu pracują razem - są tancerzami w programie "Taniec z gwiazdami". W najnowszej edycji Janek tańczył z Anią Karwan, a Lenka z Bogdanem Kalusem. Niestety, po dwóch odcinkach podjęto decyzję o zawieszeniu nagrań i przeniesieniu na jesień.

AW

Więcej o: