Kinia Wiczyńska to fenomen na TikToku. Fani śledzą jej przeprawę z... zębami. Jak wyglądają dziś? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kinia Wiczyńska to znana polska TikTokerka, Instagramerka i YouTuberka. Jednym z najpopularniejszych filmików na jej kanale jest ten na temat problemów z zębami.

Kinia Wiczyńska to znana polska TikTokerka. Jej konto śledzą uważnie ponad trzy miliony osób, ale to nie wszystko. Dziewczyna tworzy też treści na Instagramie i YouTubie, gdzie również może pochwalić się pokaźną liczbą fanów. Jednym z najbardziej znanych filmików na jej kanale jest ten dotyczący problemów... z uzębieniem.

Adam Perkins z bratem PatrickiemNie żyje Adam Perkins. Muzyk miał zaledwie 24 lata

Kinia Wiczyńska podbija TikToka i YouTube

Ponad rok temu na koncie Kingi Wiczyńskiej na YouTubie pojawiło się wideo na temat zębów. Dziewczyna przyznała, że to dla niej trudny temat, jednak pod wpływem licznych pytań i krytycznych komentarzy zdecydowała się opowiedzieć swoją historię. Chodziło o to, że z dnia na dzień na jej uzębieniu pojawił się tajemniczy osad, który nie chciał zniknąć:

Nie zawsze miałam takie zęby. One były krzywe, ale nie aż tak. Przed założeniem aparatu musiałam te ząbki wyleczyć, leczyłam je około roku. Miałam wykonywane różne zabiegi i nie wiem, czyja to jest wina. Po jednym zabiegu wróciłam do domu, potem miałam wycisk do aparatu i nagle BUM, pojawiło się. Nikt nie wie, dlaczego.Nie wiem, nikt nie wie o co chodzi, ja też nie wiem, dlaczego tak się stało. Byłam gotowa zapłacić wszystkie pieniądze świata, żeby one wyglądały jak należy. Czyściłam piaskowaniem i trochę to schodzi. Wybielić nie mogę, mam za słabe szkliwo.

Kinia Wiczyńska pokazuje, jak wyglądały jej zęby po nieudanym zabieguKinia Wiczyńska pokazuje, jak wyglądały jej zęby po nieudanym zabiegu Fot. Kinia Wiczyńska / YouTube - kadr

Jednak po kolejnych piaskowaniach i czyszczeniach zęby Kini jako tako wróciły do normy, zaczęły też się pięknie prostować, co z dumą pokazywała na kolejnym nagraniu:

Kinga WiczyńskaKinga Wiczyńska YouTube.com@kinia wiczynska

Kinga po dwóch miesiącach (kwiecień 2020 roku) od poprzedniego wideo na ten temat nagrała kolejne, w którym zachwycona przyznała, że powoli rozprawia się z problemem.

Ratowałam się piaskowaniem, ale nie można tego robić zbyt często, bo co dwa miesiące. Jeszcze jest dużo tego osadu, ale jest coraz lepiej. Używałam pasty wybielającej, pasków. Ale teraz wszystko jest zamknięte i nie mogę chodzić do dentysty, ale czekam, aż to zrobię i będzie jeszcze lepiej.
 

Po roku zapytaliśmy Kingę, w jakim stanie jest obecnie jej uzębienie. Dziewczyna przyznała, że wyglądają zdecydowanie lepiej.

Zielono-żółte ubarwienie w 90 proc. zeszło, zęby przez aparat bardzo szybko się wyprostowały. Pod koniec wakacji już ściągam aparat i zostaną zadania stylistyczne, czyli ładne podpiłowanie zębów i wybielenie u dentysty - zdradziła w rozmowie z nami.

'Friends'Tiktoker ujawnił dziwny tik Aniston w "Przyjaciołach". "To zrujnuje Ci życie"

Pozostaje czekać na fotograficzną relację tej zębowej metamorfozy.

Zobacz też: Najbogatsi użytkownicy TikToka na świecie. Zarobki? Nawet 5 milionów dolarów

Więcej o: