Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w zabawnym nagraniu na TikToku z Wieniawą i pokazała nagi ciążowy brzuch. Jest naprawdę duży

W sieci pojawiło się specjalne nagranie na TikToku, stworzone przez kilka gwiazd polskiego show-biznesu. Można zobaczyć w nim m.in Rafała Maślaka, Julię Wieniawę, Adama Zdrójkowskiego czy Barbarę Kurdej-Szatan. Ta ostatnia tańcząc, podciągnęła bluzkę i pokazała duży brzuch.

3 maja Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła krążące od dwóch miesięcy plotki. Już niedługo ona i jej mąż powitają na świecie drugie dziecko. Póki co w tajemnicy utrzymują jego płeć, jednak aktorka nie zamierza kryć się już ze swoimi krągłościami. W sieci pojawił się w niedzielę zabawny i jednocześnie charytatywny film z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Ulubiona blondynka Polaków zaprezentowała na nim nagi brzuch.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nagie ciążowe krągłości

W niedzielę wieczorem na Instagramie wielu polskich gwiazd pojawiło się niespełna dwuminutowe nagranie, na którym polskie sławy "uderzały" w kamerkę telefonu różnymi przedmiotami. Rafał Maślak użył do tego patelni, Maciej Dowbor kija baseballowego, Julia Wieniawa pięści, a Barbara Kurdej-Szatan brzucha.

Dzięki ekipo za wspólną domową zabawę montażem i efektami! Nasz film to tylko zabawa, jednak codziennie ktoś staje się ofiarą przemocy. Jeżeli jesteś jej świadkiem - nie bądź obojętny. Reaguj! - napisała pod postem ta ostatnia.

Pod materiałem natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów - zarówno tych dotyczących akcji, jak i partii Kurdej.

Baśka najlepsza! Basia rządzi!

Super pomysł i wykonanie.

Zajefajne! Akcja warta uwagi.

Oczywiście Pani Basia mistrzostwo!

Poza wymienionymi wyżej gwiazdami, w "CucChallenge" udział wzięli również: Joanna Opozda, Klaudia Halejcio, Sebastian Chłodnicki, Piotr Gruszka, Patricia Kazadi, Marcelina Zawadzka, czy Emilian Gankowski.

Barbara Kurdej-Szatan - rodzina

Gwiazda od kilku lat starała się o zajście w kolejną ciążę. Początkowo na drodze stanęła jej choroba, którą wywołało ugryzienie przez kleszcza. Później pojawiły się kolejne komplikacje, aż w końcu pod koniec zeszłego roku Barbara i Rafał usłyszeli od lekarza radosną nowinę - będą mieli drugie dziecko! Ich ośmioletnia córka Hania z pewnością nie może doczekać się rodzeństwa. Prawdopodobnie wie już, czy będzie miała brata, czy siostrę. My również czekamy na tę informację i życzymy gwieździe dużo zdrowia oraz siły!

Więcej o:
Komentarze (9)
Barbara Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuch na TikToku. Jest już duży
Zaloguj się
 • syriusz.wila

  Oceniono 6 razy 6

  jak dobrze że są jeszcze książki ku... mać

 • exsero

  Oceniono 5 razy 5

  Gwiazd? Czy pseudo aktorek i pseudoaktorów którzy nic nie potrafią?

 • lob2

  Oceniono 5 razy 5

  Te baby są bezwstydne.Kogo to obchodzi.Też mamy brzuchy ciążowe,ale mądrej kobiecie nie przyszłoby do głowy pokazywać nagi brzuch.Co w tym jest za cel????? tylko pieniądze.Brak jakiejkolwiek intymności .WSTYD!!!!

 • gustav45

  Oceniono 5 razy 5

  Ulubiona blondynka Polaków. Wypraszam sobie.

 • krasiwyj

  Oceniono 3 razy 3

  Szatan pokazała duży brzuch w dodatku nagi?! ... serio?

 • ml2403

  Oceniono 7 razy 3

  Kilka gwiazd polskiego show-biznesu Rafał Maślak, Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski czy Barbara Kurdej-Szatan. No zestaw zabójczy. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

 • bkiton

  Oceniono 2 razy 2

  Czekamy na brzuch Andrzeja Dudy.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 1 raz 1

  bo czym ma się chwalić intelektualna pularda? nowym jajem, jak najbardziej.

 • jb1966

  Oceniono 1 raz 1

  No qwa ŻENADA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX