Kasia Dziurska i Emilian Gankowski starają się o dziecko. Narzeczony trenerki wygadał się w śniadaniówce i chyba ją zirytował

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski postanowili powiększyć swoją rodzinę. Poinformował o tym narzeczony trenerki w telewizji śniadaniowej, a ta nie kryła swojego niezadowolenia.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski mają swoich fanów przede wszystkim w internecie. W tej chwili samą trenerkę obserwuje na Instagramie ponad 400 tysięcy osób. W końcu zainteresowali się nią również producenci programów rozrywkowych. Dziurska wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", w którym doszła aż do finału. Kilka miesięcy później razem z narzeczonym wzięła udział w "Dance, Dance, Dance". Dzięki krótkiej, ale intensywnej karierze telewizyjnej, stali się rozpoznawalni wśród telewidzów. Ostatnio pojawili się na kanapie w "Pytaniu na śniadanie" i powiedzieli odrobinę za dużo.

Zobacz wideo Jak będzie wyglądał ślub Kasi Dziurskiej?

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski starają się o dziecko

Para pojawiła się w porannym paśmie w TVP, aby opowiedzieć o swojej majówce. Jednak w pewnym momencie rozmowa została skierowana na nieco inne tematy. Emilian, ośmielony kamerami, zdecydował się zdradzić swój mały sekret. Okazuje się, że narzeczeni starają się o dziecko.

Zaręczyliśmy się w Pradze, teraz w Trójmieście podjęliśmy decyzję, że powiększymy rodzinę, także wszystko idzie do przodu - powiedział na wizji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kasia Dziurska zmieniła fryzurę. Postawiła na odważny kolor. "Tak się kończą wizyty u fryzjera"

Reakcja Dziurskiej? Chyba nie była zachwycona. Gankowski starał się uratować sytuację.

To są nasi przyjaciele, musiałem powiedzieć, przepraszam Cię bardzo.

Jednak mina Kasi mówiła wszystko. Nieźle wkurzyła się na swojego partnera, co zauważyli również prowadzący program.

Kasia jest oczywiście uradowana, że to się stało na antenie ogólnopolskiej telewizji. Bardzo Wam gratulujemy w takim razie. To co, za dziewieć miesięcy spotykamy się w poszerzonym składzie? Widzę wzrok Kasi, mam nadzieję, że nie będzie jakiejś mini awantury po wyjściu ze studia? - zapytał niepewnie Olek Sikora.
Kobietom w ciąży wolno się awanturować - dodała Małgorzata Tomaszewska.

Para jeszcze nie odniosła się do tych rewelacji w mediach społecznościowych. Myślicie, że ma teraz ciche dni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.