"Sexify". Rolą Natalii zdobywa serca widzów Netfliksa. Kim jest Aleksandra Skraba?

Aleksandra Skraba gra główną bohaterkę w polskim serialu "Sexify", który podbija Netflixa. Sprawdzamy, kim jest młoda aktorka. Ma zadatki na gwiazdę.

Polski serial "Sexify" pojawił się na platformie Netflix 28 kwietnia 2021 roku. Rolę głównej bohaterki Natalii gra młoda aktorka Aleksandra Skraba. Fani produkcji - nie tylko polscy - przeczesują internet, poszukując informacji na jej temat. Wyjaśniamy, kim jest, ile ma lat i czy widzieliśmy ją już w innych produkcjach.

Zobacz wideo Producenci "Sexify" o współpracy z Netflixem: Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego w jakimkolwiek innym miejscu

Oliwia BieniukWystrojona Oliwia Bieniuk w drodze na maturę. "Dzisiaj matma"

"Sexify". Kim jest Aleksandra Skraba?

Aleksandra Skraba urodziła się 29 kwietnia 1995 roku w Nowej Rudzie, co oznacza, że zaledwie kilka dni temu skończyła 26 lat. Debiutowała na szklanym etapie jeszcze w czasie studiów. W 2020 roku ukończyła wydział aktorki w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Skraba zdobywa coraz większą popularność dzięki roli Natalii w serialu "Sexify". Główna bohaterka produkcji to ambitna studentka informatyki, która marzy o zwycięstwie w prestiżowym konkursie technologicznym. Aby zrealizować swój cel, musi stworzyć aplikację pozwalającą na zaspokojenie ciekawości i seksualnych potrzeb jej rówieśników. Problem w tym, że w temacie seksu sama jest kompletnie zielona. Postanawia więc skorzystać z pomocy przyjaciółki oraz koleżanki z akademika.  

"Sexify" nie jest jednak pierwszą produkcją, w której wystąpiła Aleksandra Skraba. Wcześniej grała epizodyczne role w obrazach realizowanych przez łódzką filmówkę, jak "Zawieszenie" czy "Przypływ" oraz pojawiła się w popularnym serialu TVN "Pułapka", w którym wcieliła się w rolę dziennikarki.

Jacek ŁągwaIch Troje zapowiada koncert. Fani patrzą na plakat i nie poznają jego członków

Aktorka posiada konto na Instagramie, na którym nie jest jednak szczególnie aktywna.

 
Więcej o: