Paulina Krupińska pokazała kilka ujęć z mamą. W ten sposób celebruje jej urodziny. Podobne?

Paulina Krupińska opublikowała na InstaStories wyjątkowy kolaż. Na każdym ze zdjęć pozuje z ukochaną mamą, która obchodzi swoje kolejne urodziny. "Happy birthday, mami" - napisała modelka pod fotorelacją. Kobiety są do siebie podobne?

Paulina Krupińska wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że rodzice nauczyli ją optymistycznego nastawienia do świata i ludzi. Choć odgrywają w jej życiu ważną rolę, niezbyt często pojawiają się na publikowanych przez córkę fotografiach w social mediach i chronią swoją prywatność. Tym razem Miss Polonia 2012 zrobiła wyjątek i z okazji urodzin mamy pokazała internautom kolaż zdjęć wprost z rodzinnego albumu. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska wstawiła zdjęcie z mamą. Kobiety są do siebie uderzająco podobne. Wyglądają jak siostry

Paulina Krupińska pokazała mamę

Modelka uwieczniła na InstaStories kilka różnorodnych kadrów z rodzicielką. Niemal każde ze zdjęć zostało zrobione w zupełnie odmiennych okolicznościach - dwa przedstawiają Paulinę i jej mamę otoczone iście zimową aurą, natomiast jedno upamiętnia finał konkursu Miss Polonia 2012, podczas którego Krupińska otrzymała umowny tytuł najpiękniejszej Polki. Celebrytka również wtedy mogła liczyć na wsparcie rodziców, dlatego z dużym szacunkiem celebruje każde ich święto. Tym razem świętuje urodziny ukochanej "mami". 

Paulina Sykut, Piotr JeżynaPaulina Sykut już przygotowuje się do dziesiątej rocznicy ślubu. Wybrała sukienkę

Happy birthday, mami - napisała pod udostępnionym kolażem. 

Paulina Krupińska z mamąPaulina Krupińska z mamą Instagram/ @pkrupinska

Na pierwszy rzut oka pomiędzy kobietami widać znaczne różnice wizerunkowe, które w dużej mierze dotyczą ich fryzur. Paulina ma dłuższe i ciemne włosy, natomiast jej mama może pochwalić się krótką blond czupryną. Z twarzy jednak obie panie są do siebie bardzo podobne i mają niemal identyczną oprawę oczu. 

Krupińska na łamach "Faktu" podkreślała, że docenia miłość, którą rodzice darzyli ją w dzieciństwie. Te same wartości chce wpoić swoim pociechom. 

Mam fantastycznych rodziców, którzy dali mi mnóstwo miłości, ciepła i poczucia bezpieczeństwa, które niosą mnie przez całe życie. To dzięki nim jestem urodzoną optymistką, wszystkim dobrze życzę i nikogo nie krytykuję, pod warunkiem, że nikt nikomu nie robi krzywd - mówiła w rozmowie z dziennikarzami tabloidu.

Mamie Pauliny życzymy samych radości w dniu jej święta.

Zobacz wideo Dzieci Pauliny Krupińskiej pójdą śladami znanych rodziców? Modelka zdradza, jakie mają talenty!
Więcej o: