Fryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć. Spójrzcie tylko na koczek Kożuchowskiej

Jeszcze kilkanaście lat temu modne i stylowe były fryzury, które dzisiaj są dla nas po prostu nie do pomyślenia. Zresztą... sami zobaczcie.

Niektóre z polskich gwiazd są obecne w mediach już od ładnych kilkunastu lat. Dzięki popularności mediów społecznościowych doskonale wiemy, jak na co dzień wyglądają nasi idole, jednak czy na pewno pamiętamy, jak prezentowali się na początku kariery? Na nasze i wasze szczęście w zakurzonych odmętach internetu wciąż zachowane są stare fotografie czołowych bywalczyń czerwonych dywanów i Instagrama. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się ich włosom i możecie być pewni jednego - o tych fryzurach chciałyby zapomnieć.

Marina i Agnieszka KaczorowskaMarina dziś śpiewa, ale zaczynała w teatrze telewizyjnym. Nie tylko ona

Zobacz wideo A te fryzury pamiętacie?

Fryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć

Jesteście gotowi? No to lecimy!

Kinga Rusin

Prezenterka telewizyjna zachwyca urodą i wysportowaną sylwetką. Porównując oba jej zdjęcia, ma się wrażenie, że Kinga Rusin zbyt wiele się nie zmieniła. Jednak nie możemy przejść obojętnie obok fryzury na "dziewczynkę z przedszkola". Wszystkiemu winna jest ciemna wsuwka, która podtrzymywała niesforną grzywkę. Mamy nadzieję, że Rusin zdążyła już wyrzucić wszystkie spinki z domu.

Kinga RusinKinga Rusin Kapif, instagram/kingarusin

Agnieszka Woźniak-Starak

Powiedzonko "im mniej, tym lepiej" doskonale sprawdza się w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień dobry TVN" o wiele bardziej zachwyca w naturalnej wersji, niż w przesadnym makijażu. Mamy również nadzieję, że gwiazda już nigdy nie wpadnie na pomysł, aby zrobić sobie tak ciężką grzywkę.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Kapif, instagram/aga_wozniak_starak

Małgorzata Rozenek

Gosia jest niczym Krzysiek Ibisz. Z roku na rok młodsza i piękniejsza! Ale pewnie nie pamiętacie Rozenek jeszcze sprzed kilkunastu lat. Co sądzicie o jej szalonej grzywce i kilku odcieniach na głowie? Zakładamy się, że jej włosy były zniszczone ciągłą stylizacją...

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Kapif, instagram/m_rozenek

Aneta ZającAneta Zając na zdjęciu z synami. Chłopcy czule tulą się do mamy

Małgorzata Kożuchowska

Nie ma wątpliwości, że aktorka najlepiej czuje się w krótkich włosach. Pewnie dlatego, że pamięta czasy tego "cudnego" koczka!

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Kapif, instagram/malgorzatakozuchowska_

No to która fryzura najbardziej się wam spodobała?