Syn Miśka Koterskiego skończył trzy lata. Aktor pierwszy raz udostępnił zdjęcia z porodówki. Tak wyglądał dumny tata

Misiek Koterski i Marcela Leszczak świętowali trzecie urodziny syna. Na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć z imprezy. Oprócz tego aktor pokazał niepublikowane ujęcia ze szpitala.

Trzy lata temu Misiek Koterski i Marcela Leszczak zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn Fryderyk, który szybko stał się oczkiem w głowie rodziców. Aktor i modelka nie ukrywają wizerunku dziecka, a Frycio jest prawdziwą gwiazdą na ich profilach w mediach społecznościowych. Teraz ich rodzina miała ważny powód do świętowania - chłopiec skończył trzy lata.

Zobacz wideo Misiek Koterski świętuje trzecie urodziny syna. Pokazał przyjęcie

Misiek Koterski świętuje trzecie urodziny syna

Rodzice zorganizowali synowi przyjęcie urodzinowe. Nie zabrakło balonów z helem oraz tortu, wykonanego zgodnie z motywem ulubionej bajki trzylatka, którą jest "Psi patrol". Życzenia wnukowi przekazali także dziadkowie - rodzice Miśka Koterskiego nagrali film, na którym zwrócili się do chłopca. Tata solenizanta nie ukrywał swojej radości, a na Instagramie dzielił się z fanami swoim szczęściem. W nowym wpisie pokazał, jak wyglądała impreza, a także dodał niepublikowane zdjęcia z porodówki.

Urodziny Fry. Dziękujemy wszystkim za wspaniałe prezenty, życzenia i cudowną imprezę urodzinową #happybirthday #frylus - napisał.
 

W komentarzach fani po raz kolejny złożyli życzenia trzylatkowi. Niektórzy wyrazili poruszenie tym, jakim uczuciem darzy go tata:

Duma tatusia. Dużo zdrowia i uśmiechu dla Frysia.
Jejku, to już trzy lata. Samych kolorowych dni dla Frynia.
Misiek, jesteś super tatą, podziwiam - piszą.

Fryderyk przyszedł na świat 17 października 2017 roku. O tym, że chłopiec jest już na świecie, poinformowała Marcela. Dodała na InstaStories zdjęcie rączki malucha. Na początku nie zdradzili, jakiej płci jest dziecko.

Więcej o: