Misiek Koterski świętuje trzecie urodziny syna. Nie zabrakło balonów z helem i życzeń od dziadków

Misiek Koterski pochwalił się nowymi zdjęciami z żoną i synem. Mały Fryderyk skończył już trzy lata.

O Miśku Koterskim ostatnimi czasy mówi się coraz więcej, a to za sprawą pracy na planie filmu "Gierek", gdzie sam zainteresowany wcieli się w główną postać. Koterski do roli przytył ponad 30 kilogramów, co robi niemałe wrażenie. Aktor równie co o życiu zawodowym, bardzo chętnie opowiada o rodzinnych sprawach w mediach społecznościowych. Tym razem nie było inaczej, a okazja była wyjątkowa, bowiem syn aktora i modelki- Fryderyk skończył trzy lata. Nie obyło się bez małej imprezki. 

ZOBACZ TEŻ: Misiek Koterski waży ponad 100 kilogramów. Czeka go trudna metamorfoza. "Koniec laby, wracamy do gry!"

Misiek Koterski świętuje trzecie urodziny syna

Misiek Koterski i Marcela Leszczak trzy lata temu po raz pierwszy w życiu zostali rodzicami. Właśnie wtedy na świat przyszedł ich syn Fryderyk. Dumny tata pochwalił się na Instagramie nowymi zdjęciami z pociechą, a także zrelacjonował nieco urodziny malca.

Nasz ukochany synek, nasza największą miłość, nasz największy cud, owoc naszej miłości, nasz Frylus -Frysio-Fryderyk ma dzisiaj 3 urodziny !!! Wszystkiego naraj Fryniu duuuużo miłości- czytamy pod postem.
 

Misiek Koterski dodał też kilka filmików na Instastory, na których widzimy, jak mały Fryderyk bawi się wśród balonów wypełnionych helem.

Misiek Koterski synMisiek Koterski syn instagram.com/misiekkoterski/

Nie obyło się również bez nagrania specjalnych życzeń od dziadów. W komentarzach pojawiła się cala masa komplementów, a także urodzinowych życzeń, do których plotek oczywiście się przyłącza. 

ZOBACZ TEŻ: Misiek Koterski z Kożuchowską kręci świąteczne sceny w "Gierku". Stylizacje świetne, ale internauta niezadowolony. "Jak ojciec z córką"

Zobacz wideo Misiek Koterski zaczyna ćwiczyć, by schudnąć
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.