Misiek Koterski z Kożuchowską kręci świąteczne sceny w "Gierku". Stylizacje świetne, ale internauta niezadowolony. "Jak ojciec z córką"

Misiek Koterski i Małgorzata Kożuchowska spotkali się na planie nowego filmu "Gierek". Ich wspólne zdjęcie wywołało poruszenie wśród internautów. Niektórzy fani twierdzą, że aktorka wygląda... za młodo na filmową żonę Koterskiego.

27 lipca rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu opowiadającego o Edwardzie Gierku. W tytułową postać produkcji "Gierek" wcieli się Misiek Koterski, który już zdążył pochwalić się na swoim instagramowym profilu metamorfozą do roli. Aktor przytył aż 15 kilogramów, a efekty swojej przemiany zaprezentował na fotografii z wakacji w Dubrowniku.

Zobacz też: Misiek Koterski z dużym brzuchem. "Jeśli ktoś wątpił w autentyczność mojego poświęcenia dla roli". Przytył 15 kg

Misiek Koterski pozuje z Małgorzatą Kożuchowską

Promocja nowego filmu ruszyła pełną parą, dlatego Misiek udostępnił w social mediach zdjęcie z planu, na którym pozuje ze swoją filmową żoną, Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka ma na sobie pikowaną koszulę i puchaty szlafrok, które mają dodać jej nieco lat:

Wracamy do gry. Gierek. Tęskniłem za tym filmem, jak za Bożym Narodzeniem, choinką, śniegiem i Świętym Mikołajem, i oczywiście za moją filmową żona - napisał aktor przy zdjęciu na Instagramie.

Fotografia z planu filmowego nie do końca przypadło do gustu internautom. Niektórzy z nich stwierdzili, że filmowy kostium i charakteryzacja wcale nie sprawiły, że Małgorzata Kożuchowska wygląda jak żona filmowego Gierka:

Ojej. Małgorzata Kożuchowska wygląda jak Twoja córka na tej fotce, a nie żona - zauważył jeden z fanów.
 

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Są zdjęcia z uroczystości i bajkowej sesji ślubnej. Tego wcześniej nie pokazywała!

Małgorzata Kożuchowska znana jest z niebanalnego stylu i od lat zachwyca perfekcyjną sylwetką. Gwiazda korzystała kiedyś z diety dostosowanej do jej unikalnego kodu geneczynego, więc nic dziwnego, że charakteryzatorzy mają dużo roboty przy postarzaniu jej do roli.

Myślicie, że Misiek i Małgorzata sprawdzą się jako małżeństwo Gierków?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.