Na dietę Kożuchowskiej nie każdy może sobie pozwolić. Za katering płaci ponad 3 tysiące miesięcznie! "Układana jest na podstawie kodu genetycznego"

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca perfekcyjną sylwetką. Teraz na jaw wyszedł sekret zjawiskowej figury aktorki. Gwiazda korzysta z diety dostosowanej do unikalnego kodu genetycznego. Nie należy ona do tanich.

Gwiazdy, by jak najdłużej cieszyć się promienną cerą czy zgrabną sylwetką, często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Inny sposób znalazła jednak Małgorzata Kożuchowska. Aktorka postawiła na zdrową i spersonalizowaną dietę, która jak się okazuje, kosztuje fortunę. 

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska inwestuje w siebie

Małgorzata Kożuchowska w przyszłym roku skończy 48 lat. Aż trudno w to uwierzyć, ponieważ aktorka zachwyca perfekcyjną sylwetką oraz nieskazitelną cerą. Niedawno gwiazda zdradziła, jaki jest jej sekret na tak młody wygląd. W wywiadzie dla "Gali" wyznała, że postanowiła wybrać się na badania DNA, które wykazały, co powinna jeść, by spowolnić proces starzenia. 

Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego kodu genetycznego - wyznała Kożuchowska w rozmowie z "Galą"

Jak dowiedział się "Super Express", za samo badanie DNA gwiazda mogła zapłacić nawet 3,5 tys. zł. To jednak nie wszystko. Do tego dochodzi także miesięczna cena diety pudełkowej, która również waha się w okolicach kolejnych 3 tys. zł. 

Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp - dodała.

Wnioskując po ostatnich zdjęciach Kożuchowskiej, możemy pokusić się o stwierdzenie, że dieta przynosi efekty. Aktorka prezentuje się olśniewająco!

DH

Więcej o: