Małgorzata Kożuchowska opublikowała archiwalne zdjęcie ze znanymi kolegami. Żartuje ze swojej stylizacji, ale fanom się podoba

Na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się zdjęcie z dawnych lat. Aktorka pozowała wtedy ze znanymi kolegami.

Małgorzata Kożuchowska należy do grona tych gwiazd, które aktywnie prowadzą profile w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i udostępnia ważne dla siebie fotografie, zarówno aktualne, jak i te z przeszłości. Tym razem pochwaliła się archiwalnych zdjęciem sprzed 20 lat. Na fotografii oprócz niej zostali także uwiecznieni Paweł Deląg i Bartłomiej Topa. Niewiarygodne, jak aktorzy się zmienili. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała archiwalne zdjęcie

Na pierwszym planie oczywiście jest Kożuchowska w modnej w tamtych latach stylizacji. Aktorka wiedziała co w modzie piszczy i postawiła na czarny obcisły golf i spódnicę. Jednak największą uwagę zwróciły czerwone rajstopy - hit na początku XXI wieku. W tym samym kolorze miała także torebkę

Wyczuciem stylu wykazał się także Paweł Deląg, który postawił na beżowy garnitur. Bartłomiej Topa również nie został w tyle ze swoimi szeroki (i modnymi wówczas) dżinsami.

Poznajecie tę stylową „trójeczkę”? To były wspaniałe czasy modowego „freestajlu” początku wieku. Tęsknicie? Czerwona rajstopa wymiata, nieprawdaż - podpisała zdjęcie aktorka.
 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiła się masa komplementów.

Czerwona rajstopa totalnie wymiata!
Klasa szyk i styl z Panią Małgosią idą zawsze w parze.
Rewelacyjnie!
Czerwona rajstopa i dżinsy Pana Bartłomieja! Klasyk - komentują fani.

My również musimy przyznać, że stylizacje całej trójki są niezwykle trafione. A wy jak oceniacie kreacje aktorów? Pamiętacie te czasy?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"
Więcej o: