Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z łóżka po finale Ligi Mistrzów. "Obudziłem się tak". Obok niego nie leży jednak Ania

Robert Lewandowski po zwycięstwie w finale Ligi Mistrzów z pewnością długo nie mógł zasnąć. Kiedy się obudził, obok niego w łóżku leżał... puchar zamiast żony.

W niedzielę Robert Lewandowski i jego drużyna Bayern Monachium pokonali PSG i zdobyli mistrzowski tytuł w najważniejszych europejskich rozgrywkach. Na możliwość uniesienia pucharu podczas koronacji Robert Lewandowski czekał całe życie. Trudno więc się dziwić, że nawet na moment nie chciał wypuścić go z rąk.

ZOBACZ: Puchar Ligi Mistrzów dla Bayernu. Prezydent i premier gratulują Robertowi Lewandowskiemu. "Mógł unieść uszaty puchar"

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie po finale Ligi Mistrzów

Robert Lewandowski w tym roku jak nikt inny zasłużył na wygraną w finale Ligi Mistrzów. Rywale nie mieli z nim i jego drużyną żadnych szans. Bayernowi udało się wygrać z każdym ligowym przeciwnikiem. Zresztą nie tylko w Bundeslidze nie było na nich mocnych. Bawarczycy pokazali klasę również w europejskich rozgrywkach, pokonując między innymi FC Barcelonę 8:2.

Dzień po najważniejszym meczu w życiu Robert Lewandowski opublikował zabawną fotografię, do której pozuje... w łóżku. Zdjęcie podpisał:

"Obudziłem się tak" - czytamy.

Ku zdziwieniu fanów, obok przystojnego piłkarza nie leżała jego żona, a... puchar!

Widać, że zdobycie Ligi Mistrzów to prawdziwe spełnienie dziecięcych marzeń dla najlepszego polskiego napastnika.

Zdjęcie skomentował między innymi Andrzej Wrona:

Jest za co złapać - napisał i wstawił serię śmiejących się minek.

Z uśmiechem na zdjęcie zareagowała także Małgorzata Kożuchowska.

Zobaczcie wpis. Myślicie, że Ania się nie pogniewa, że mąż nie spał sam w łóżku?

ZOBACZ TEŻ: Ola Żebrowska z synami oglądała mecz. Nie zabrakło małego Felka. W opisie celnie nawiązała do Lewandowskiej

 
Więcej o: