Małgorzata Kożuchowska w romantycznym ujęciu z Miśkiem Koterskim. Na fotkę zareagowała ukochana aktora. Zażartowała

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie z Miśkiem Koterskim. Aktorzy wymieniają się na nim czułymi spojrzeniami. Fotkę skomentowała Marcela Leszczak.

Przed Małgorzatą Kożuchowską i Miśkiem Koterskim spore wyzwanie. Aktorzy w jednym z najnowszych filmów o polityce w czasach PRL-u wcielają się w Edwarda i Stanisławę Gierków. By wiarygodnie zobrazować łączącą małżeństwo z 64-letnim stażem miłość, realizatorzy produkcji postawili na bardzo romantyczne ujęcia pary. Jedno z nich zaprezentowała na swoim Instagramie Kożuchowska. Na widok czule wpatrującego się w Małgorzatę Miśka zareagowała ukochana aktora, Marcela Leszczak, która obsypała dwójkę komplementami.

Misiek Koterski o dwóch partnerkach

Misiek Koterski wie, jakimi prawami rządzi się kinematografia. Obecnie pracuje nad dużym projektem, dzięki któremu ma możliwość wcielania się w historyczną postać, Edwarda Gierka. Żonę polityka gra Małgorzata Kożuchowska. Na planie nie zabrakło wyciągniętych wprost z lat 70. strojów oraz oryginalnej charakteryzacji, ale również czułości między bohaterami. W mediach społecznościowych pojawił się romantyczny kadr z filmu, który zachwycił fanów.  

 

Małgorzata Kożuchowska podpisując publikowane na swoim Instagramie zdjęcie, zwróciła uwagę na magnetyzujące spojrzenie granych przez nią i Koterskiego bohaterów. Podobne spostrzeżenie ma życiowa partnerka Miśka, Marcela, która doceniła "prawdziwość" fotki, komplementując przy tym Kożuchowską. 

Wyjątkowe spojrzenia wasze. Małgosiu, wyglądasz pięknie. 

Na komentarz ukochanej zareagował Misiek, zapewniając, że ich prywatne spojrzenia są o wiele piękniejsze. 

Nasze filmowe wyjątkowe, ale nasze prywatne z @marcelamargerita - najpiękniejsze.

Kożuchowska natomiast zażartowała, że z chęcią podzieli się "Gierkiem" z Marcelą. 

Misiek! Królowa jest tylko jedna: na planie ja, w domu @marcelamargerita. Koroną się podzielimy, don’t worry - ironizuje aktorka. 

Ta propozycja spodobała się Koterskiemu.

Pasuje. Co dwie baby, to nie jedna - skwitował. 

Cieszymy się, że aktorzy mają dystans do odgrywanych w filmie "romansów".

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska już nie wystąpi w "Rodzince.pl". Pożegnanie gwiazdy!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.