Naturalna Małgorzata Kożuchowska zapozowała do selfie świeżo po zabiegach. "Odmłodziłaś się"

Na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się zdjęcie wykonane tuż po zabiegach odmładzających skórę.

Małgorzata Kożuchowska ma na co dzień mnóstwo zajęć. Dzieli życie rodzinne i zawodowe, a także co chwilę mierzy się z nowymi wyzwaniami. Mimo to aktorka potrafi wygospodarować choć godzinę dla siebie samej. Gwiazda "Rodzinki.pl" doskonale wie, jak zadbać o swoją urodę, by zawsze wyglądać świeżo i młodo. 

Małgorzata Kożuchowska pozuje po zabiegu medycyny estetycznej

Na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się ostatnio zdjęcie zaraz po zabiegu kosmetycznym. Aktorka nie ma na sobie makijażu i wygląda bardzo promiennie. Jak dowiadujemy się z opisu pod fotografią, taki efekt daje oxybrazja w połączeniu z infuzją tlenową. Celem zabiegu jest mocne nawilżenie i dotlenienie. To wyjątkowo szybka metoda na poprawę kondycji i wyglądu skóry. Działanie widoczne jest od razu po zabiegu.

Regeneracja! Mocne nawilżanie i dotlenianie, czyli oxybrazja i infuzja tlenowa. I po godzinie mama jak nowa - napisała pod postem Kożuchowska.
 

Trzeba przyznać, różnicę widać gołym okiem. Małgosia wygląda kwitnąco. Podobnego zdania są obserwatorzy, którzy zasypali aktorkę komplementami.

Piękna i naturalna bez poprawek i filtrów. Ślicznie Pani Małgosiu.
Gosiaczek, wyglądasz młodo, jak na swój wiek. Odmłodziłaś się, pięknie wyglądasz.
Pięknie i naturalnie, Pani Małgosiu. W tych szalonych czasach rzadko która kobieta ma odwagę pokazać się bez makijażu. Uwielbiam naturalność - pisali zachwyceni obserwatorzy. 

Nam również Małgorzata podoba się w takiej wersji!

Więcej o: