Naturalna Małgorzata Kożuchowska odpoczywa nad morzem. Pozuje razem z synem. "Mój eliksir młodości"

Małgorzata Kożuchowska wyjechała z rodziną nad polskie morze. Gwiazda opublikowała zdjęcia z ukochanym synem.

Małgorzata Kożuchowska na co dzień ma mnóstwo zajęć. Dzieli życie prywatne i zawodowe, a także co chwilę mierzy się z nowymi wyzwaniami. Ostatnio aktorka zwolniła tempo i mogła pozwolić sobie na chwilę oddechu. Obecnie spędza rodzinny czas nad polskim morzem. W pełni poświęciła się macierzyństwu i spędza z synem każdą wolną chwilę. Niedawno pokazała urocze zdjęcie z Jasiem ze wspólnego wypadu na plażę. 

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na plaży z synem

Małgorzata jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje zdjęcia. Jej profil na Instagramie śledzi milion osób, a ta liczba rośnie z dnia na dzień. Aktorka publikuje zdjęcia z planów zdjęciowych, a także oficjalnych wydarzeń. Wśród licznych postów rzadko pojawia się jej syn. Gwiazda pilnie strzeże prywatności Janka i nie ujawnia jego wizerunku. Dlatego za każdym razem, gdy Janek pojawia się na profilu mamy, wzbudza wielkie zainteresowanie. Podobnie było i tym razem, gdy Małgosia opublikowała ich wspólne zdjęcie z plaży. Zrezygnowała z makijażu i trzeba przyznać, że w naturalnej wersji wygląda bardzo dobrze!

Jaś - moja miłość! Moje turbo doładowanie! Mój eliksir młodości - napisała pod zdjęciem.
 

Od razu widać, że mamę i syna łączy wyjątkowa więź. Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci obsypali tę dwójkę komplementami. Pojawiły się również zachwyty dotyczące rodzicielstwa. 

Zgadzam się, dzieci dają napęd w życiu do końca naszego życia. Ich wiek nie stanowi dla nas różnicy.
Dzieci to najlepsze, co może nas spotkać.
Też jestem mamą Jaśka i on sam w sobie ma też turbo doładowanie. Nigdy się nie męczy - czytamy.

Z komentarzy jasno wynika, że wszystkie Jaśki to fajne chłopaki. Z pewnością Małgorzata zgodzi się z tym stwierdzeniem. Mamy nadzieję, że urlop upłynie im w miłej atmosferze, a pogoda nie zawiedzie.