Małgorzata Kożuchowska w obiektywie mamy. Fani pod wrażeniem jej nadmorskiej stylizacji. Wśród nich prezydent Andrzej Duda

Małgorzata Kożuchowska spędza wolny czas nad Bałtykiem. Wyjechała tam razem z mamą, która zrobiła córce piękne zdjęcia w wyjątkowej kreacji. Nawet Andrzej Duda nie przeszedł obok niej obojętnie.

Gwiazdy korzystają pięknej, słonecznej pogody i przebywają na łonie natury. Mimo że granice został już otwarte, to wciąż większość osób preferuje wycieczki po Polsce. Jest to bez wątpienia bezpieczniejsza forma spędzania wolnego czasu. Z takiego założenia wyszła też Małgorzata Kożuchowska, która wybrała się razem z mamą nad morze. Nie obyło się bez sesji zdjęciowej w przepięknej sukience

Zobacz wideo Malgorzata Kożuchowska prezentuje wokalne umiejętności

Małgorzata Kożuchowska w letniej stylizacji

Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za ikonę stylu. Niezależnie od tego, czy kroczy dumnie po czerwonym dywanie w kreacji od projektanta, czy spaceruje w miejskiej stylizacji - zawsze przyciąga uwagę. Podobnie było i tym razem, gdy zaprezentowała się nad polskim morzem. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie autorstwa jej mamy. Przykucnęła na plaży i narysowała w piasku serduszko, jednak największe zainteresowanie wzbudziła jej letnia stylizacja. Małgosia ma na sobie długą, zwiewną sukienkę w kolorze fuksji i pomarańczy. Dobrała do niej ciemne okulary przeciwsłoneczne, a wiatr w jej włosach nadał wyjątkowego klimatu całej stylizacji. Można by pomyśleć, że zdjęcie pochodzi z modowego magazynu i wykonał je sam Marcin Tyszka!

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci docenili zarówno artystyczne umiejętności mamy aktorki, jak i nietypowe połączenie kolorów w sukience, które przyciąga uwagę. 

Nigdy nie lubiłam zestawienia tych dwóch kolorów, a tu proszę, jaka niespodzianka! Bosko! Można zobaczyć sukienkę w całej okazałości?
Co za kolor, co za energia!
Pani Małgorzata, sukienka przepiękna - czytamy w komentarzach.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram @malgorzatakozuchowska_

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami. Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda też docenił zdjęcie Małgorzaty.

Polubienia zdjęciaPolubienia zdjęcia screen z Instagram @malgorzatakozuchowska_


Letnia sukienka aktorki przykuwa uwagę i trudno przejść wobec niej obojętnie. Jedno jest pewne - aktorka nie ukryje się w niej przez wielbicielami - od razu ją zauważą!

Więcej o: