Małgorzata Kożuchowska świętuje 5. urodziny syna. Tort robi wrażenie. Przy okazji pokazała wnętrze swojego mieszkania

Małgorzata Kożuchowska hucznie świętowała 5. urodziny swojego syna. Aktorka na Instagramie pochwaliła się przyjęciem, a przy okazji pokazała nieco swojego mieszkania.

Małgorzata Kożuchowska konsekwentnie strzeże swojej prywatności, a zdjęcia z najbliższymi to u niej rzadkość. Tym razem aktorka zrobiła wyjątek i pokazała, jak świętuje urodziny synka. Przy okazji pokazała część swojego mieszkania.

Małgorzata Kożuchowska świętuje urodziny syna

Małgorzata Kożuchowska dokładnie 5 lat temu po raz pierwszy została mamą. 20 października 2014 roku na świat przyszedł Jan Franciszek. Od tamtej pory cała jej atencja skupiona jest na właśnie na synku. Aktorka nie pokazuje publicznie się z dzieckiem, jedynie od czasu do czasu publikuje wspólne zdjęcie, jednak zawsze z niewidoczną twarzą malucha.

W niedzielę Małgorzata Kożuchowska świętowała 5. urodziny syna, czym pochwaliła się na Instastory. Po zdjęciach, jakie opublikowała, wnosimy, że przyjęcie odbyło się w mieszkaniu aktorki. Impreza była w klimacie kosmicznym, o czym świadczą spektakularne dekoracje. Atrakcji nie brakowało.

Tort, przekąski, balony z helem, figurki. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Kątem oka możemy dostrzec, jak mieszka Małgorzata Kożuchowska. W jednym z pokoi aktorka ma klasyczny, drewniany parkiet, na którym stoi niebieska kanapa i mała szafka nocna. Część przyjęcia urodzinowego odbywała się ogrodzie, w którym nie brakuje bujnych kwiatów i drzew. Mimo że nie widać zbyt wiele, to i tak cztery kąty aktorki robią wrażenie.

Myślicie, że Małgorzata Kożuchowska następnym razem pokaże nieco więcej?

Zobacz, jak Małgorzata Kożuchowska śpiewa w samochodzie.

Zobacz wideo

RG