Wszyscy fani serialu "Przyjaciele" z pewnością wiedzą, że serialowi stuknęło ostatnio 25 lat. Z tej okazji organizowane są najróżniejsze eventy, co jest nie lada gratką dla miłośników "Friendsów". Ostatnio na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka czyta książkę opowiadającą o kulisach pracy nad serialem. Aktorka w poście wspomina jak z koleżankami oglądała pierwsze odcinki serialu:
Przyjaciele" - to było coś zupełnie nowego, ożywczego, serial, który bawił i zawsze poprawiał humor! Dzisiaj z przyjemnością sięgnęłam po książkę, która powstała z okazji ćwierćwiecza serialu.
Komentarze pod postem gwiazdy dowodzą, że jej fani również kochają ten serial. Jednak niektóre z followerek aktorki zwróciły również uwagę na jej stylowy sweter, dopytując:
Można wiedzieć skąd sweterek? :)
Kożuchowska odpowiada na jeden z komentarzy, że pochodzi on z kolekcji warszawskiej marki Lui Store Warsaw. Aktora postawiła na moherowy sweter w kolorze miętowym, który designem nawiązuje do lat 80. Jego cena to ponad 1300 zł!
Szukasz swetra dla siebie? Moherowe swetry to świetny wybór. Są miłe w dotyku i bardzo ciepłe. Warto wiec z nie zainwestować. Będziesz zadowolona. W wielu różnych sieciówkach dostaniesz modele w świetnej cenie.
Oprócz tego niezwykle modne są także plecione swetry o splocie warkoczowym. Marki kuszą najmodniejszymi kolorami i wzorami. Bez problemu znajdziesz więc model dla siebie. Ponadto dobrze też zwrócić uwagę na swetry oversize, a szczególnie te zakończone golfem. Jeśli chodzi o krój, to wszelkie nawiązania do lat 80. i 90. są bardzo na czasie. Sweter Małgorzaty Kożuchowskiej ma wszyte poduszki na ramionach, co jest bardzo w stylu lat 80.. Niestety nie każda z nas może sobie na taki pozwolić. Jeśli masz szerokie ramiona - zrezygnuj z tego pomysłu.
Jeśli zaś chodzi i kolorystykę, to możesz, tak jak Małgosia Kożuchowska, zdecydować się na pastele albo wybrać klasykę jak czerń, beż czy szarość. Inne modne kolory to butelkowa zieleń, fiolet, brązy oraz żółty. Już teraz, wybierz modny sweter na jesień.