Małgorzata Kożuchowska wspiera kobiety w ramach internetowego wyzwania. "Szacunku i miłości uczę swojego syna"

Na Instagramie pojawiają się kolejne społecznościowe akcje, w które chętnie włączają się znane osoby. Ta najnowsza nosi nazwę #WomenSupportingWomen.

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do wyzwania #WomenSupportingWomen. Nowa inicjatywa na Instagramie ma na celu zwrócenie uwagi na istotę kobiecej solidarności. Akcja polega na opublikowaniu swojego czarno-białego zdjęcia z odpowiednim hasztagiem i rzuceniu wyzwania wybranym koleżankom. W sieci zaangażowało się wiele znanych kobiet, w tym polskich gwiazd.

Małgorzata Kożuchowska wspiera kobiety

Małgorzata została nominowana przez Joannę Przetakiewicz. Najnowszemu zdjęciu towarzyszy opis dotyczący zarówno kobiecości, jak i szacunku do kobiet. Aktorka poruszyła także kwestie samoakceptacji oraz akceptacji siebie nawzajem.

Jestem i czuję się kobietą, podziwiam kobiety i szanuję. Szacunku i miłości do kobiet uczę swojego syna. Wszystkim kobietom, dziewczynom, Paniom bez względu na wiek, zawód, wykształcenie życzę samoakceptacji, odwagi w realizowaniu stawianych sobie celów i głębokiego poczucia sensu w życiu. I... uśmiechu! Uśmiechajmy się do siebie na ulicy, w sklepie, w windzie. Nie mijajmy się obojętnie. Uśmiech to taki mały i zarazem wielki gest! Na początek... taki mój mały #challenge - napisała pod zdjęciem Małgorzata Kożuchowska.
 

Post gwiazdy spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony kobiet, które w pełni poparły słowa Małgorzaty i oczywiście pochwaliły jej wygląd. Uwagę zwróciło nowe ułożenie fryzury. Kożuchowska ma na zdjęciu prostą grzywkę. 

Ale grzywka!
Cudownie napisane, zgadzam się w 200%. Mądra wyważona wypowiedź. Polecam zapoznać się wszystkim Paniom.
Znakomicie, Pani Małgorzato - czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że akcja ma na celu promowanie wsparcia między kobietami i wzmocnienie ich pewności siebie, dlatego uczestniczki wyzwania prezentują się w różnych wydaniach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.