Małgorzata Kożuchowska skrytykowana za jazdę pociągiem w maseczce. "Stuknij się w głowę". Aktorka ostro zareagowała

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z pociągu, w którym siedzi w maseczce. Jeden z internautów mocno ją skrytykował. Takiej odpowiedzi od gwiazdy się nie spodziewał.

Ze względu na wciąż panującą pandemię, wszyscy pasażerowie transportu publicznego i kolei muszą zasłaniać usta i nos. Małgorzata Kożuchowska, która pociągiem wybrała się na Śląsk, ustosunkowała się do zaleceń, za co została skrytykowana. Aktorka nie pozostała dłużna na bezsensowną zaczepkę. 

ZOBACZ TEŻ: Misiek Koterski przytył 15 kg do roli. Wcieli się w znanego Polaka. Jego żonę zagra Kożuchowska. Też po metamorfozie!

Małgorzata Kożuchowska skrytykowana za maseczkę 

Małgorzata Kożuchowska wybrała się w podróż pociągiem, aby rozpocząć prace na planie kolejnego filmu. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym ma na sobie założoną maseczkę ochronną. 

Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki - czytamy pod zdjęciem.
 

Wydawałoby się, że zdjęcie z pociągu w maseczce nie powinno wzbudzić skrajnych emocji, jednak jeden z internautów nie zawahał się ostro skrytykować aktorki. 

Jeszcze przyłbice załóż i kaftan, ale przede wszystkim stuknij się w głowę - napisał jeden z internautów.

Aktorka odpowiedziała merytorycznie i w punkt.

Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w czasie pandemii i przeproś - odpisała Kożuchowska. 

Trudno nie zgodzić się z Małgorzatą Kożuchowską. Wedle regulaminu PKP, wszyscy podróżni mają obowiązek zakrywać usta i nos podczas jazdy, jak również na terenie dworców. Więcej na ten temat możecie przeczytać, klikając TUTAJ

ZOBACZ TEŻ: Naturalna Małgorzata Kożuchowska odpoczywa nad morzem. Pozuje razem z synem. "Mój eliksir młodości"

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.