Julia Wieniawa wynurza się z morza w czerwonym bikini. Sycylijskich wakacji pozazdrościła jej Kożuchowska

Julia Wieniawa odpoczywa na Sycylii. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w czerwonym bikini i zachwyciła fanów.

Julia Wieniawa wyjechała wreszcie na długo wyczekiwany urlop. Gwiazda wybrała się do słonecznej Sycylii i co chwilę publikuje zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Od razu widać, że świetnie się bawi, a beztroski pozazdrościły jej nawet koleżanki po fachu.

Julia Wieniawa pływa w czerwonym bikini

Julia Wieniawa uwielbia podróżować. Gdy tylko znajdzie chwilę wolnego, wyjeżdża w najodleglejsze zakątki świata. Niestety w ostatnim czasie musiała przełożyć urlopowe plany, a wszystko przez sytuację na świecie. Na szczęście przywrócono loty, a aktorka mogła wreszcie nacieszyć się słoneczną pogodą. Już jakiś czas temu głośno było o wakacjach gwiazdy. Stefano Terrazino zaproponował jej wyjazd na Sycylię, gdzie prowadzi kurs tańca. Wieniawa skorzystała z zaproszenia, a w mediach społecznościowych co chwilę publikuje zdjęcia z wakacji.

 

Julia Wieniawa jest aktywna na Instagramie, a jej zdjęcia cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem. Śledzi ją już 1,7 miliona obserwujących, a ta liczba rośnie z dnia na dzień. Każdy post wzbudza wielkie zainteresowanie internautów. Podobnie było też wtedy, gdy Julia opublikowała zdjęcie w czerwonym, ognistym bikini. Piękna aktorka unosi się na błękitnej wodzie, a ujęcie zrobione jest z lotu ptaka. Trzeba przyznać, że to prawdziwie rajskie wakacje! Podobnie sądzą też obserwatorzy, którzy docenili sycylijskie krajobrazy i zgrabną sylwetkę Julki. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy zarówno od anonimowych osób, jak i od gwiazd.

Zazdro - napisała Małgorzata Kożuchowska.
Cudownie wyglądasz na tym ujęciu.
Ale cudowny klimat - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Julia Wieniawa wie, co to dobra zabawa

W pełni zgadzamy się z powyższymi komentarzami. Sycylijskie widoki potrafią zawrócić w głowie. Czekamy na więcej pięknych ujęć! 

Więcej o: