Julia Wieniawa planuje urlop na Sycylii. "Nie boję się wyjeżdżać poza Polskę". Nie będzie tam sama

Julia Wieniawa już zaplanowała urlop. Postawiła na słoneczną Sycylię, na którą nie wybierze się sama. Będzie też ćwiczyć układy taneczne.

Julia Wieniawa bezapelacyjnie kocha podróże. Gdy tylko ma chwilę wolnego czasu, wyjeżdża w najdalsze zakątki świata i raczy internautów egzotycznymi zdjęciami. Niestety, w ostatnim czasie musiała całkowicie zrezygnować z planów. Sytuacja na świecie zmusiła ją do izolowana się w domu i zaprzestania długich podróży. Jednak wszystko, co złe kiedyś się kończy i obostrzenia również zostają powoli znoszone. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zaczyna planować urlopy. Julia Wieniawa także ma ciekawy pomysł. Postanowiła w tym roku wybrać się na Sycylię. Jednak nie będzie sama.

Julia Wieniawa planuje wakacje. Z kim?

Julia Wieniawa w rozmowie z portalem "Party" zdradziła, że chciałaby odwiedzić słoneczną Sycylię. Co więcej, jej marzenie już niedługo się spełni, bo dostała zaproszenie od swojego partnera tanecznego Stefano Terazzino.

Nie boję się wyjeżdżać poza Polskę, po prostu trzeba być ostrożnym. Marzy mi się Sycylia. Może kiedyś tam pojadę ze Stefano? - mówi aktorka w rozmowie z portalem.

Stefano Terazzino zaprosił Julię, ponieważ w wakacje prowadzi kurs tańca na Sycylii. Jeżeli aktorka zdecyduje się na wyjazd, jeszcze przed kontynuacją jesiennej edycji programu "Taniec z gwiazdami" będzie mogła poćwiczyć układy.

Często o tym rozmawiamy. Wiem, że Julia kocha Sycylię, więc ją tam zaprosiłem. Może odwiedzi mnie w lipcu albo sierpniu. Na Sycylii się głównie je, odpoczywa i ogląda piękne miejsca, a ja obiecałem Julii, że pokaże jej moje ulubione zakątki - dodaje Stefano.

My podobnie jak fani aktorki z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z tego wyjazdu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa tańczy na imprezie