Julia Wieniawa zakrywa się książką w basenie. "Ubrana w litery". Nie zabrakło też fotek w kostiumie kąpielowym

Julia Wieniawa spędza czas na słoneczej Sycylii i chwali się zdjęciami. Na nowych fotkach pozuje głównie w kostiumie kąpielowym i zachwyca fanów.

Już jakiś czas temu wyszło na jaw, że Julia Wieniawa spędzi wakacje na gorącej Sycylii w towarzystwie Stefano Terrazzino. Tancerz zaprosił ją tam, ponieważ prowadzi kurs tańca. To miało pomóc gwieździe w przygotowaniach do jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami".

Często o tym rozmawiamy. Wiem, że Julia kocha Sycylię, więc ją tam zaprosiłem. Może odwiedzi mnie w lipcu albo sierpniu. Na Sycylii się głównie je, odpoczywa i ogląda piękne miejsca, a ja obiecałem Julii, że pokaże jej moje ulubione zakątki - mówił Stefano w rozmowie z portalem Party.

Tak też się stało i teraz Julia Wieniawa chwali się urlopem na Instagramie. Na najnowszych fotografiach możemy podziwiać ją w kostiumie kąpielowym oraz "ubraną w litery".

Zobacz wideo Julia Wieniawa wróciła na plan "Tańca z Gwiazdami"

Julia Wieniawa chwali się zdjęciami w kostiumie kąpielowym

Gwiazda wrzuciła już sporo zdjęć ze swoich wakacji i na większości z nich możemy ją podziwiać w kostiumie kąpielowym, ale nie tylko. Najwięcej emocji wzbudziła bowiem fotografia, na której Julia Wieniawa pozuje w basenie, zakrywając się książką.

Ubrana w litery - napisała.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Fani nie kryli zachwytu, ale tak samo spodobała im się sesja zdjęciowa Julii i Stefano na motorówce. Na tych zdjęciach Julia Wieniawa pozowała w kostiumie kąpielowym w motyw zebry. Jak się okazuje, pochodzi on z kolekcji Moiess Swim, czyli marki Jessiki Mercedes. Nie dziwi zatem fakt, że blogerka chętnie skomplementowała Julię.

Ale super wyglądasz - napisała.

Dawid Kwiatkowski również napisał jej miłe słowa.

Piękna ty.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Widać, że Julia Wieniawa świetnie się bawi. Ciekawe, czy uraczy fanów również fotografiami z tanecznych treningów?