Małgorzata Kożuchowska na studiach mieszkała z Agatą Kuleszą. To niejedyna para gwiazd, która przyjaźni się do dziś

Wydawałoby się, że w świecie show-biznesu trudno o prawdziwą i trwałą przyjaźń. Jak się okazuje, jest sporo gwiazd, które pomimo sławy, wciąż są dobrymi przyjaciółmi. Niektóre przyjaźnie trwają już dziesiątki lat. Przekonajcie się zresztą sami.
Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza razem studiowały, a także wynajmowały wspólnie kawalerkę, w której przemieszkały dobre kilka lat. Na Instagramie pojawiło się ich zdjęcie z dawnych czasów. Lata lecą, a aktorki wciąż się przyjaźnią. 

Premiera filmu SALA SAMOBOJCOW

Multikino Zlote Tarasy

28.02.2011

FOT. WBF/Podles
WBF

Agata Młynarska i Joanna Kurowska Agata Młynarska i Joanna Kurowska instagram.com/agata_mlynarska/

Agata Młynarska i Joanna Kurowska

Joanna Kurowska i Agata Młynarska znają się już od 25 lat. Prezenterka w mediach społecznościowych pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z aktorką, a także opisała nieco ich trwającą przyjaźń.

Z Joanną znamy się ćwierć wieku i nam się to sprawdza. Na tym zdjęciu jesteśmy w garderobie w Centrum Kultury Muza w Lubinie Górniczym. Jest 19 X 2003 rok. (...) Pożyczamy sobie szminkę, perfumy, biżuterię. Nasza garderoba jest najweselszym miejscem na ziemi. (...) Uwielbiam to zdjęcie, naszą energię i radość. W tej kwestii nic się nie zmieniło, a i blond wciąż ten sam - czytamy pod postem Młynarskiej.

Mlynarska Agata, Kurowska Joanna 2011-09-17
KAPIF

Michał Żebrowski, Rafał Trzaskowski Michał Żebrowski, Rafał Trzaskowski Instagram.com/zebrowski.michal

Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski

Michał Żebrowski i Rafał Trzaskowski to przyjaciele ze szkolnej ławki. Aktor mocno dopingował polityka w jego wyścigu o fotel prezydencki. Na Instagramie Żebrowskiego możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcie, jakie zostało zrobione, gdy byli jeszcze dziećmi.

Michał Żebrowski, Rafał Trzaskowski
Instagram.com/zebrowski.michal

Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza Katarzyna Nosowska i Agata Kulesza EastNews

Agata Kulesza i Kasia Nosowska

Te panie ustanowiły rekord, jeśli chodzi o staż przyjaźni. Kulesza i Nosowska poznały się jak miały jedynie trzy lata. Przyjaźnią się do dziś, o czym opowiedziały kiedyś we wspólnym wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło".

Miałyśmy po trzy lata, jak się poznałyśmy na statku. Ojcowie byli marynarzami - mówiła Kulesza w "Zwierciadle".
Sposób, w jaki splatają się nasze losy, niezmiennie mnie zadziwia. Wyłączając relacje, w których miesza się krew, ze wszystkich "świeckich" znam cię najdłużej - dodała Nosowska.
Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. KAPIF

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka poznały się jeszcze podczas studiów aktorskich, jednak dopiero, gdy razem zaczęły grać w teatrze. Mimo że w branży są dla siebie konkurencją, to nie wpłynęło to na ich relację. 

11.12.2014 Warszawa , Och Teatr . Aktorki Magdalena Cielecka (l) i Maja Ostaszewska (p) po probie spektaklu  Upadle Anioly ' .Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
fot. Jacek Marczewski

Kinga Rusin Piotr Kraśko Kinga Rusin Piotr Kraśko Fot. Kinga Rusin - Instagram

Kinga Rusin i Piotr Krasko

Kinga Rusin i Piotr Krasko to świetny duet przed kamerą, ale również w życiu prywatnym. Poznali się jeszcze w latach 90., gdy zaczęli pracować w TVP. Do tej pory są sobie bliscy, chętnie spędzają czas razem nie tylko w pracy, ale również podczas wakacji. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Instagram/kingarusin

Joanna Brodzik i Marzena Rogalska Joanna Brodzik i Marzena Rogalska Kapif

Marzena Rogalska i Joanna Brodzik

Aktorka i dziennikarka przyjaźnią się od lat. Rogalska w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" opowiedziała, jak ważna jest dla niej ta relacja.

Gdy poznałam Joasię, od razu poczułam bliskość, jakbyśmy znały się od przedszkola. Pojawiła się między nami chemia, która wciąż trwa (...) Kiedy w moim życiu dzieją się ważne rzeczy, zawsze jest obok. Radosna, pełna optymizmu - mówiła prezenterka. 

 Marzena Rogalska, Katarzyna Bujakiewicz i Joanna Brodzik
Kapif

Werner, Wojciechowska w 2006 Werner, Wojciechowska w 2006 KAPIF

Martyna Wojciechowska i Anita Werner

Obie dziennikarki chętnie wspierają się w medialnych projektach, ale są również bardzo blisko prywatnie. Anita Werner jest nawet matką chrzestną córki Wojciechowskiej - Marysi. 

Werner, Wojciechowska w 2010
KAPIF

Więcej o: