Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Są zdjęcia z uroczystości i bajkowej sesji ślubnej. Tego wcześniej nie pokazywała!

Małgorzata Kożuchowska 12 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu. Z okazji rocznicy zamieściła na Instagramie zdjęcia z sesji ślubnej.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski poznali się w czasie lotu do Rzymu. Dwa lata później na placu Świętego Piotra dziennikarz uklęknął na jedno kolano i poprosił aktorkę o rękę. 30 sierpnia 2008 roku w kościele Świętego Krzyża w Warszawie, powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a sześć lat później powitali na świecie syna. Gwiazda z okazji kolejnej rocznicy ślubu zamieściła na Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcia z sesji ślubnej. 

ZOBACZ: Naturalna Małgorzata Kożuchowska odpoczywa nad morzem. Pozuje razem z synem. "Mój eliksir młodości"

Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznice ślubu

Aktorka udostępniła zdjęcia, na których pozuje u boku ukochanego w pięknej, delikatnej sukni ślubnej projektu Gosi Baczyńskiej. Widać, że para jest szczęśliwa i zakochana. Gwiazda opatrzyła publikację romantycznym opisem, w którym wyznała, jak wiele znaczy dla niej ukochany. 

Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze! - napisała Małgorzata Kożuchowska na Instagramie.
 

Pod postem nie zabrakło komentarzy od popularnych koleżanek Małgorzaty Kożuchowskiej. Fani aktorki życzyli parze kolejnych udanych lat. 

Wszystkiego najlepszego dla Was - napisała Małgorzata Socha. 
I jeszcze więcej MIŁOŚCI!!! - życzyła Katarzyna Dąbrowska.
Gratki! Uściskaj męża! - dodała Ada Fijał.

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo miłości!

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska opublikowała archiwalne zdjęcie ze znanymi kolegami. Żartuje ze swojej stylizacji, ale fanom się podoba

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?