Bardzo krótkie fryzury gwiazd. Nie tylko Aleksandra Domańska odważyła się na ostre cięcie. Styl "na chłopaka" coraz popularniejszy!

Ostre cięcia są coraz bardziej popularne nie tylko w amerykańskim show-biznesie, ale również polskim. Gwiazdy w takim wydaniu wyglądają naprawdę świetnie!

Jeszcze jakiś czas temu długie włosy były pożądane w przemyśle filmowym czy muzycznym. Czasy jednak się zmieniają i tak samo styl gwiazd. Ich włosy po latach stylizacji są zniszczone i przesuszone, więc często decydują się na naprawdę ostre cięcie. Niektóre kobiety mają również dosyć przyjętego kanonu piękna. Przykładem jest Aleksandra Domańska, która zaskoczyła swoich fanów ogromną metamorfozą. Nie ona jedyna zdecydowała się na cięcie na tzw. "chłopaka".

Aleksandra Domańska

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska Akpa

Aleksandra Domańska przeszła naprawdę sporą metamorfozę. Niektórzy z fanów zaczęli ją porównywać do księżnej Diany, która rzeczywiście miała bardzo podobną fryzurę. Jedno trzeba przyznać - to była naprawdę korzystna zmiana!

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowita metamorfoza Sarsy. Artystka ma krótkie i proste włosy. Wygląda bardzo dziewczęco

Anne Hathaway

Anne HathawayAnne Hathaway EastNews

Gwiazda zdecydowała się na zmianę fryzury dla roli w filmie "Les Miserables", za którą dostała Oscara. Uważamy, że była to ogromna zmiana na plus. Aktorka w krótkich włosach wygląda bardzo charakterystycznie i po prostu pięknie. Może do jej decyzji przyczyniły się włosy zniszczone, które po latach różnych zabiegów uległy nadmiernemu przesuszeniu.

Emma Watson

Emma WatsonEmma Watson EastNews

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Maria Dębska zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie. "Życie bez grzywki nie smakowało tak samo"

W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że tak diametralna zmiana fryzury była naprawdę odważną decyzją. Jednak nie żałuje tego kroku. W rozmowie z serwisem Stylist.com opowiedziała także o zaletach krótkiej fryzury.

Myślę, że była to bardzo śmiała decyzja. Noszenie krótkich włosów oznacza, że nie jesteś w stanie nic ukryć. Musisz naprawdę tego chcieć, ponieważ look jest trochę chłopięcy i istnieje pewne ryzyko. Na przykład chcesz wyglądać bardziej seksownie, a rezultat jest wręcz odwrotny. Plusem jest zdecydowanie niższy koszt utrzymania włosów w dobrej kondycji, co jest dla mnie świetnym rozwiązaniem, bo nie znoszę tracić zbyt wiele czasu na takie rzeczy.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska instagram/malgorzatakozuchowska_

Inną polską aktorką, która wygląda w krótkich włosach po prostu świetnie jest Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda już od wielu lat preferuje taki styl. Co ją podkusiło do radykalnej zmiany? Włosy zniszczone? Włosy przesuszone? To jest w sumie nieważne! Kożuchowska ma swój własny styl i na każdym zdjęciu po prostu zachwyca.

Które gwiazdy dodalibyście do tej listy?

Zobacz wideo Również Klaudia Halejcio pożegnała się z długimi włosami
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.