Misiek Koterski waży ponad 100 kilogramów. Czeka go trudna metamorfoza. "Koniec laby, wracamy do gry!"

Michał "Misiek" Koterski właśnie rozpoczął pracę nad sylwetką. Czeka go dużo wyrzeczeń, bo na potrzebny filmu o Edwardzie Gierku przytył aż 20 kilogramów!

Jedno jest pewne - Misiek Koterski nie boi się zawodowych wyzwań. Aktor, jakiś czas temu pracował przy filmie o Edwardzie Gierku, gdzie wcielił się w główną postać. Gdy tylko światło dzienne ujrzały pierwsze zdjęcia z planu produkcji, fani byli zaskoczeni metamorfozą, jaką przeszedł Koterski. Na potrzeby filmu przytył aż 20 kilogramów, by jeszcze bardziej wizerunkowo zbliżyć się do swojej postaci. Teraz przyszedł czas na zrzucenie nadwyżki i jak się okazuje, Misiek wykonał już pierwszy krok.

Misiek Koterski rozpoczyna metamorfozę

Aktor opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym możemy zobaczyć, że pierwsze wyjście na siłownię ma już za sobą. Przyznał, że zdjęcia do filmu się skończyły, a więc może w końcu wziąć się za chudnięcie.

Ostre Cięcie! Koniec laby, wracamy do gry! W dwa i pół miesiąca przytyłem do filmu 20 kg, ważę teraz 104 kg. Jak myślicie, czy w dwa i pół miesiąca uda mi się wrócić do starej wagi, czyli 84 kg? - podpisał zdjęcie aktor.
 

Na reakcję internautów nie musieliśmy długo czekać. Wielu z nich nie tylko trzyma kciuki za postępy aktora, ale i są pod wrażeniem jego oddania do roli.

Ponoć najpierw masa potem rzeźba, czyli wszystko jest tak, jak powinno. Trzymam kciuki!!
Ale poświęcenie!
Jasne, że tak, kto jak nie Pan - komentują fani.

Czekamy zatem na pierwsze efekty metamorfozy!

Zobaczcie, jak radzi sobie na siłowni.

Zobacz wideo

Film "Gierek" - o czym jest?

"Gierek" to kolejna wspólna produkcja braci Węgrzyn. Za reżyserię odpowiedzialny jest Michał Węgrzyn, zaś Wojciech Węgrzyn jest operatorem. Akcja filmu będzie rozgrywać się w latach 1970-1982.

W filmie oprócz Michała Koterskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy również: Jana Frycza, Rafała Zawieruchę, Sebastian Stankiewicza, Antoniego Pawlickiego, Cezarego Żaka,Agnieszkę Więdłochę, Natalię Lesz, Dominikę Gwit, Klaudię Halejcio, Krzysztofa Tyńca, Macieja Zakościelnego i Mikołaja Roznerskiego.

Film ma pojawić się na ekranach kin w przyszłym roku, w 20. rocznicę śmierci Edwarda Gierka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.