Natalia Nykiel promuje nowy singiel w neonowej kurtce. Jest świetna, ale wybór tych butów zaskakuje

Natalia Nykiel uznawana jest za ikonę stylu. Gwiazda nie boi się łączyć odważnych kolorów, co niedawno udowodniła po raz kolejny.
Zobacz wideo Kto jeszcze wyróżnia się stylem?

Natalia Nykiel zaczynała jako osiemnastolatka w programie ''The Voice of Poland''. Dała się poznać jako nieśmiała dziewczyna o wyjątkowym głosie. Wyśpiewywała spokojne ballady, a jej talent doprowadził ją aż do finału. Od tamtej pory minęło już wiele lat, a Natalia uchodzi za jedną z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Na szczególną uwagę zasługuje również jej styl, który od początku jej kariery znacznie ewoluował. Niedawno gwiazda zaprezentowała się w energetycznej stylizacji. 

Natalia Nykiel w neonowej kurtce

Natalia Nykiel wielokrotnie udowodniła, że nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Piosenkarka często wybiera oryginalne stroje, które skupiają na niej całą uwagę. I nie chodzi wyłącznie o stylizacje sceniczne, które rządzą się własnymi prawami. Gwiazda na co dzień również wyróżnia się z tłumu. Dobiera elementy garderoby i dodatki w oryginalny sposób i często łączy pozornie niepasujące do siebie elementy. 

 

Podczas ostatniego wywiadu również nie zawiodła. Miała na sobie neonową bomberkę w pomarańczowym kolorze z czarnymi elementami. Dobrała do niej zwykłe, czarne jeansy i ciężkie buty - Martensy. Na szczególną uwagę zasługuje jej fryzura rodem z lat dwudziestych. Natalia postawiła na charakterystyczne dla tamtego okresu fale. Nie zapomniała również o dodatkach - podpięła włosy złotymi spinkami i nałożyła duże kolczyki koła, które od kilku lat są jednym z najmocniejszych trendów. Na ustach Natalii zagościła szminka w kolorze wina. Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo ciekawie! Takiej stylizacji nie powstydziłyby się światowe gwiazdy. Jak Wam się podoba takie zestawienie?

Więcej zdjęć w naszej galerii!

Natalia NykielNatalia Nykiel East News

Więcej o: