Natalia Nykiel w kreacji od Christiana Paula. "Lubię nosić nowe trendy od projektantów, którzy nie istnieją"

Natalia Nykiel w najnowszym poście na Instagramie zażartowała z projektanta mody z "Wiadomości" TVP. Włożyła kreację jego "projektu".

W ubiegłym tygodniu głośno było o domniemanym projektancie mody, który w "Wiadomościach" TVP zachwalał styl Agaty Dudy. Bardzo szybko na jaw wyszło, że ten najprawdopodobniej został wymyślony, co odbiło się szerokim echem w mediach. W Internacie nie brakuje prześmiewczych memów na temat wyimaginowanego designera. Tym razem Natalia Nykiel postanowiła zażartować z Christiana Paula.

ZOBACZ TEŻ: Christian Paul oceniający styl Agaty Dudy już istnieje! W sieci pojawiło się jego konto. Co o nim wiemy?

Natalia Nykiel żartuje z TVP

Natalia Nykiel nie ukrywa swoich poglądów. Obserwując jej poczynania w mediach społecznościowych nie trudno się domyślić, że piosenkarka nie wspiera obecnie panującego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Co więcej, sama zainteresowana jest sojuszniczką środowiska LGBT+, co zdecydowanie odróżnia ją od polityków wspomnianej partii.

Piosenkarka przy okazji promocji nowego singla "Atlantyk" zdecydowała się ubrać kostium, którzy rzekomo zaprojektował Christian Paul. Pochwaliła się tym, publikując zdjęcie w kreacji na Instagramie.

Wiecie, że lubię nosić nowe trendy. Zwłaszcza te od projektantów, którzy nie istnieją. Na premierę singla "Atlantyk" postawiłyśmy ze @stark_aaa na najnowszą kolekcję Christiana Paul'a! - czytamy w opisie pod zdjęciem.
 

Fani szybko załapali ironię i żartowali w komentarzach.

Wybitny projektant TVP. Haha.
Może jakiś kod rabatowy na kolekcje?
Długie terminy u niego? Ja też chce mieć styl jak Agata Duda - piszą pod zdjęciem. 

Was też tak rozbawiła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.