Agata Duda okiem kolejnego specjalisty. Nie był tak miły, jak Christian Paul: Styl pierwszej damy nawet koło mody nie leży

Agata Duda została ostatnio skomplementowana przez niejakiego Christiana Paula - rzekomo amerykańskiego projektanta. Teraz na temat stylu pierwszej damy wypowiedział się prawdziwy specjalista od mody.

W niedzielę 28 czerwca czekają nas wybory prezydenckie. TVP robi wszystko, by wspomóc kampanię Andrzeja Dudy i ocieplić jego wizerunek W jednym z materiałów "Wiadomości" poświęcono więc uwagę Agacie Dudzie i oceniono jej styl. I tak Agata Duda na antenie TVP została skomplementowana przez własną stylistkę (sic!), a także rzekomego amerykańskiego projektanta Christiana Paula, o którym nikt dotąd nie słyszał (szerzej na ten temat TUTAJ). Teraz jednak styl Agaty Dudy ocenił inny specjalista  - Michał Zaczyński, który publikuje w takich magazynach, jak "Vogue" czy "Fashion Magazine" i jest jurorem konkursów dla projektantów.

Zobacz wideo Jaka będzie rola Agaty Kornhauser-Dudy w kampanii wyborczej?

ZOBACZ TEŻ: Polacy wybrali ulubioną Pierwszą Damę. Zdobyła prawie 50 proc. głosów!

Agata Duda skrytykowana

W przeciwieństwie do Christiana Paula Michał Zaczyński nie schlebiał Agacie Dudzie. Wprost przeciwnie, bloger był bardzo surowy dla pierwszej damy, o czym opowiedział dziennikowi "Fakt".

Styl naszej pierwszej damy nawet koło mody nie leży. Jej stroje są nieciekawe. To tylko eleganckie kostiumy, garsonki jak dla urzędniczki - powiedział. 

Zaczyński nie zgodził się też, że stylem Agata Duda dorównuje Melanii Trump

Stylu Agaty Dudy i Melanii Trump nie da się porównać, bo są kompletnie inne.  Melania swoimi kreacjami robi show. Czy jest to zawsze stosowne i potrzebne, to oddzielna kwestia, ale przynajmniej nie jest nudna - ocenił. 

Jak widać, specjalista nie zostawił na pierwszej damie suchej nitki. Zgadzacie się z jego opinią, a może jest zbyt surowa?

PRZECZYTAJ TEŻ: Agata Duda milczy nie tylko w sprawach politycznych? Ma napięte stosunki z bratem. Oberwało się też Andrzejowi Dudzie

Więcej o:
Copyright © Agora SA