Nie tylko tajemniczy Christian Paul docenia szyk Agaty Dudy. W "Wiadomościach" skomplementowała ją własna styliska

Ela Piorun w ostatnim wydaniu "Wiadomości" wychwalała styl Agaty Dudy. Nie zdążyła wspomnieć, że większość ubrań pochodzi z jej atelier.

Z pewnością wydanie "Wiadomości" z 22 czerwca zapadnie w pamięć. Aby utwierdzić odbiorców TVP o wspaniałości pary prezydenckiej, wyemitowano materiał, w którym "eksperci" twierdzą, że Agata Duda jest ikoną mody. Wypowiedziała się nawet stylistka Ela Piorun. 

ZOBACZ: "Wiadomości" wychwalały Agatę Dudę. Jej styl ocenił projektant Christian Paul, którego nikt nie zna. W sieci beczka śmiechu

Stylistka Agaty Dudy wychwala jej styl

Ela Piorun w materiale "Wiadomości" zachwalała styl pierwszej damy. Projektantka nie tylko ubiera Agatę Dudę, ale również chętnie współpracuje z Telewizją Polską. Na szczęście w sieci nie trudno odnaleźć jej prace, a stylizacjami gwiazd chwali się w mediach społecznościowych. 

Nasza polska pierwsza dama zawsze wygląda elegancko i stosownie do każdej okazji - stwierdziła Ela Piorun.
 

Stylistka w materiale TVP stwierdziła, że może mówić same dobre rzeczy o stylu pierwszej damy. 

Bardzo mi się podoba jej styl. Bardzo mi się podoba, jak dobiera dodatki, jak się prezentuje i generalnie mogę powiedzieć same dobre rzeczy o stylu pierwszej damy - mówiła projektantka.

Ela Piorun zapomniała wspomnieć, że sama od lat stylizuje Agatę Dudę. W jednym z wywiadów przyznała, że od otwarcia atelier współpracuje z żoną Andrzeja Dudy.

Współpracuję z pierwszą damą, odkąd otworzyłam Atelier. [...] Już podczas pierwszej wizyty pani prezydentowej wpadły oko trzy kreacje i wyszła stąd z nimi. To nie jest tajemnica, wręcz przeciwnie, ja też tego nigdy nie ukrywałam. Oczywiście rozmawiałyśmy o tym, czy mogłabym udostępniać zdjęcia i pokazywać innym moim klientom, że ubieram pierwszą damę. Po uzyskaniu takiej osobistej zgody zaczęłam promować swoją markę, bazując na tym - stwierdziła stylistka.

Wypowiedź Eli Piorun z "Wiadomości", to jakby zachwalanie swojej pracy... Nie ma to jak skromność!

Więcej o:
Copyright © Agora SA