Christian Paul oceniający styl Agaty Dudy już istnieje! W sieci pojawiło się jego konto. Co o nim wiemy?

Internauci wyśmiali materiał "Wiadomości", w którym styl Agaty Dudy oceniał niejaki Christian Paul. Jeszcze dwa dni temu ciężko było znaleźć o nim informacje w sieci.

Andrzej Duda walczy od kilku miesięcy o reelekcję w wyborach prezydenckich. Polityk ma jednak poważnego konkurenta - Rafała Trzaskowskiego, który ociepla swój wizerunek, publikując w sieci rodzinne fotografie. Podobną taktykę postanowił obrać chyba sztab Dudy. Od kilku dni bowiem wiele mówi się o jego żonie, Agacie. W poniedziałek "Wiadomości" wychwalały na przykład jej styl, który ocenił niejaki Christian Paul. Jeszcze we wtorek rano o mężczyźnie ciężko było znaleźć jakiekolwiek informacje w sieci. Po południu pojawił się na Twitterze i YouTube. Przypadek?

Zobacz wideo Jaka będzie rola Agaty Kornhauser-Dudy w kampanii wyborczej?

Kim jest Christian Paul, który uwielbia styl Agaty Dudy i Melanii Trump? 

23 czerwca, czyli dzień po emisji materiału w "Wiadomościach", Chtistian Paul pojawił się na Twitterze. W pierwszym poście zachęcał zainteresowane jego projektami klientki, by kontaktowały się z nim w sprawie konkretnych kreacji. 

Zostałem poinformowany, że nie jestem ponoć prawdziwy. Dziękuję za okazaną życzliwość. Bóg mi naprawdę błogosławi. Proszę, cieszcie się moimi projektami i jeżeli cokolwiek Wam się podoba, z chęcią zaprojektuję coś dla Was - pisze projektant na nowo założonej stronie Christian Paul Designs.

Na YouTube pojawił się nawet krótki film, w którym mężczyzna pokazał kulisy powstawania tegorocznej kolekcji. Nurtują nas dwie kwestie, pierwsza - projekty nie wyróżniają się niczym szczególnym. Sukienki są klasyczne i podobne można znaleźć w kolekcji letniej w każdej sieciówce. Druga - skoro Christian to amerykański projektant, dlaczego pierwsza sesja zdjęciowa była realizowana w Warszawie na ulicy Próżnej i przy Placu Piłsudskiego?

 

Czekamy na kolejne medialne wystąpienia mężczyzny. Dziś Agata Duda spotka się prawdopodobnie z Melanią Trump. Christian będzie miał co komentować. 

Ponadto dziennikarka OKO.Press znalazła mężczyznę bardzo podobnego do Paula na portalu Linkedin. Tam przedstawiał się jako przedsiębiorca, Christian Farbaniec, który po przeprowadzce do Warszawy rozpoczął pracę w sektorze big data. Miał też ukończyć zarządzanie i finanse na Robert Morris University w Chicago, gdzie przez długi czas mieszkał.

ZOBACZ TEŻ: Mariusz Kozak z "Gogglebox" napisał list do Agaty Dudy. "Jeśli nie uda się porozmawiać, czy przemówić do rozsądku męża... to może rozwód?"

Więcej o: