Rafał Trzaskowski świętuje 18. rocznicę ślubu archiwalnym zdjęciem z ceremonii. To samo zrobiła jego żona. Piękna suknia!

Rafał Trzaskowski obchodzi 18. rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowił pokazać zdjęcia z tego ważnego dnia.

Rafał Trzaskowski kandyduje na urząd prezydenta Polski. Od kiedy zadeklarował swój udział w wyborach, coraz chętniej i częściej publikuje w sieci prywatne zdjęcia. 22 czerwca także to zrobił. Pochwalił się archiwalnym zdjęciem ze ślubu, ponieważ właśnie obchodzi z żoną jego 18. rocznicę.

Rafał Trzaskowski opublikował zdjęcie ze ślubu

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie polityka późnym wieczorem w poniedziałek. Możemy na nim zobaczyć uchwycony moment, jak świeżo upieczeni małżonkowie wychodzą z kościoła. Rafał Trzaskowski nie zapomniał również o emocjonalnym podpisie.

Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko - czytamy pod postem.
 

Chwilę później na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie z tego ważnego dnia dla rodziny Trzaskowskich. Żona polityka poszła w ślady męża i również opublikowała pamiątkową fotografię. Ta jednak jest całkiem inna. To zapewne ujęcie z ich pierwszego tańca.

18 wspólnych wyjątkowych lat - jeszcze dwa i będzie porcelanowa! - napisała Małgorzata Trzaskowska.
 

My zwracamy uwagę także na suknię ślubną. Małgorzata Trzaskowska wygląda pięknie w prostej sukni z odkrytymi plecami. Szyku dodała fryzura, która była ozdobiona delikatnymi kwiatami z perełkami. Nie tylko nam zdjęcia przypadły do gustu. Posty zostały skomentowane przez wielu internautów. Pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy i komplementów.

Piękna para! Szczęścia dla Was!
Piękna żona. Wszystkiego dobrego! Zawsze takiego szczęścia - czytamy

My również się dołączamy i życzmy dużo szczęścia.

Więcej o: