Natalia Szroeder śpiewa na żywo, nagle wtrąca się Quebo. "Ciszej. Film oglądam"

Natalia Szroeder niedawno na Instagramie dała koncert live. Wśród komentujących znalazł się jej partner, Quebonafide. Okazało się, że ukochana mu przeszkadzała swoim śpiewem.

Natalia Szroeder dołączyła do grona gwiazd, które na Instagramie umilają czas swoim fanom. Niedawno dała koncert na żywo i wykonała swoje największe przeboje. Wsparła tym samym inicjatywę Domowego Festiwalu, a jej występ trwał około pół godziny. Jednak największe zainteresowanie wzbudził Quebo, który również oglądał nagranie Natalii. Jego komentarz wzbudził poruszenie wśród fanów.

Zobacz wideo Natalia Szroeder o sobie

Zobacz też: Quebonafide wystąpił w filmie i zarobił milion złotych. Całą kwotę przeznaczy na cele charytatywne

Quebo komentuje występ Natalii Szroeder

Artyści bardzo dbają o to, żeby ich związek nie był medialny. Chronią prywatność i rzadko obnoszą się ze swoim uczuciem publicznie. Dlatego reakcja Quebo wywołała wśród fanów tak wiele emocji. Okazało się, że Kuba Grabowski i Natalia Szroeder byli razem podczas jej występu! Jest to jedna z nielicznych informacji dotycząca ich związku. Jednak to nie wszystko. Quebo zostawił także komentarz, w którym zwrócił się do ukochanej:

Proszę ciszej, bo oglądam film! - napisał.

Qubo komentuje koncert Natalii SzroederQubo komentuje koncert Natalii Szroeder Screen z Instagram.com/ natalia_szroeder

Internauci dzielą się swoimi przemyśleniami dotyczącymi ich związku. Jedni są pod wrażeniem tego, jak udaje im się nie zdradzać publicznie ze swoim uczuciem. Inni uważają, że tworzą jedną z najdziwniejszych par w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o tym, że się spotykają, pojawiły się na początku 2018 roku, a piosenkarka potwierdziła te domysły w czerwcu. Opublikowała wtedy w sieci nagranie, na którym widać, jak Quebonafide kłania się przed nią i wręcza ukochany spory bukiet bzu. W sierpniu po raz pierwszy trafiły do sieci ich wspólne zdjęcia, na których zostało uwiecznione, jak okazują sobie uczucie. Jak widać, do tej pory są bardzo szczęśliwi i dobrze się ze sobą czują.

AW

Więcej o: