Koniec plotek! Szroeder w końcu potwierdziła romans z Quebonafide. I to jak!

Natalia Szroeder potwierdziła trwający od kilku miesięcy związek z raperem Quebonafide. Po tym nagraniu nikt nie będzie mieć wątpliwości.

W marcu brat Natalii Szroeder opublikował zdjęcie z siostrą i Quebonafide. Wspólna fotografia wywołała w sieci poruszenie, a wokalistka i raper szybko zostali okrzyknięci parą. Początkowo Szroeder podawała w wątpliwość ten związek, jednak teraz zmieniła zdanie i oficjalnie potwierdziła, że spotyka się z Quebonafide.

Natalia Szroeder w związku z Quebonafide

Piosenkarka opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak Quebonafide kłania się przed ukochaną i wręcza jej spory bukiet bzu. Po takim nagraniu chyba nie można mieć wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż tylko kumpelstwo. 

QuebonafideQuebonafide Instagram/natalia_szroeder

Quebonafide z kwiatami dla Natalii Szroeder

Dodajmy, że bez symbolizuje radość i miłość, najczęściej niewinną, szaloną i młodzieńczą. Są też symbolem ochrony i nieskończonej miłości. Wybór kwiatów był zatem nieprzypadkowy? 

Kim jest Quebonafide?

Kuba Grabowski to polski raper znany jako Quebonafide. Ma 27 lat i pochodzi z Ciechanowa. Jego wygląd budzi wiele kontrowersji. Tatuaże i kolorowe włosy to jego znaki rozpoznawcze. Na koncertach występuje w samych bokserkach, a na zęby zakłada złote nakładki. Muzyk zdobył ogromną popularność głównie wśród młodzieży.

Jego pierwsza płyta "Ezoteryka" zdobyła statut platynowej, a druga "Egzotyka" była najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce w 2017 roku.

Kim jest Natalia Szroeder?

Natalia Szroeder jest polską wokalistką i autorką tekstów. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Znana z utworów takich jak "Nie patrzę w dół" i "Wszystkiego na raz". Brała udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", a wczesną wiosną 2017 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

MT